Forum o artykule: JDJ Bachalski w Katalogu Firm 1475

Dawid 23.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Ciekawe są szkoły językowe we franczyzie. Otwarcie takiego punktu w małej miejscowości daje możliwość zatrudnienia lektorom, a uczniom możliwość nauki na wysokim poziomie.

Dyzio 20.06.2003 *.3060.tczew.leased-e.ids.pl

Szukam kogoś kto współpracuje z firmą JDJ. Chciałbym zebrać informacje na temat prowadzenia wspólnie z tą firmą szkoły językowej. Czy to się opłaca.

BOBI 06.07.2003 *.pd29.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl

Ja mysle ze lepiej zainteresowac sie wspolpraca z firma EF English First.
1. miedzynarodowe doswiadczenia z prowadzenie franczyzy
2. wiecej snobistycznych klientow gotowych skozystac z takich uslug
3. szybko rozwijajaca sie siec w Polsce i na swiecie
4. JDJ to firma zajmujaca sie wyjazdami a nie szkolami wiec mam duze watpliwosci ci do ich wiedzy
5. poza tym maja chyba tylko jedna szkole w Polsce franczyzowa

worq 17.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Udzielanie korepetycji osobiscie tez jest jakims rozwiazaniem :)

maciek 02.12.2003 *.vt65.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kontaktowalem się z 3 z 4 licencjobiorców ( chciałem kupić licencję ), każdy z nich ma im wiele do zarzucenia, nie polecają nikomu współpracy z tą firmą,JDJ sprzedaje licencję chyba w celu podreperowania swej kiepskiej sytuacji finansowej (słyszałem takie opinnie). Licencja podobno jest bardzo nie dopracowana,
Zresztą sprzedaż prowadzą dopiero od połowy tego roku ( 2003 r. )

Anonim 02.12.2003 *.wb118.internetdsl.tpnet.pl

JDJ Bachalski nie jest przygotowany do udzielania licencji, oprócz możliwości posługiwania sie ich logo nie daja nic co było by ważne i użyteczne. Nie mają pomysłu na prowadzenie takich szkół.

Margo 02.12.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Wyjątkowa przenikliwość tego rozmówcy który twierdzi, że JDJ ma kłopoty finansowe.

Robi 10.12.2003 *.sr197.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuję z firmą EF English First, JDJ Bachalski nie ma nic do zaoferowania ( fakt może znak ). Z pustego i Salomon nie napełni

Lew 10.12.2003 *.cq226.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja w sprawie języka angielskiego.
Czy ktoś mi może powiedzieć co oznacza słowo "lobbing" - o ile się nie mylę (proszę o poprawienie) to przekonywanie, że coś jest lepsze od czegoś innego.
Tyle się ostatnio mówi o lobbowaniu a ja nie wiem co to znaczy i jak to się robi :)

Marecki 05.02.2004 *.aa184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie JDJ to bandyta, nigdy z nimi lepiej nie mieć nic wspólnego. Oszukują ile wlezie. Nie dają nic w licencji.

iwo 18.02.2004 *.217.8.179.146

jak możecie mówić na kogoś Bandyta?

kowal 18.02.2004 *.217.8.179.146

No właśnie! Ludzie nie rzucajcie obelg na tym forum bo robi się z tego drugi sejm!

iwo 19.02.2004 *.217.8.179.146

Jestem za !!!

neo 20.03.2004 *.hc208.neoplus.adsl.tpnet.pl

potwierdzam że to oszuści, jeśli macie zamiar zainwestować to lepiej zdala od JDJ BACHALSKI

Arek 30.03.2004 *.217.8.179.146

A dlaczego oszuści? Może jakiś KONKRETNYprzykład !

neo 31.03.2004 *.gm48.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak chcesz się dowiedzieć dlaczego to ubij z nimi interes - kup licencję.

tomasz 14.05.2004 *.gj40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostrzegam wszystkich potencjalnych biorców, lepiej sami załóżcie szkołę. Ta licencja to naciąganie ludzi.

marecki 14.05.2004 *.gj40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe gdzie JDJ ma 4 licencjobiorców, tak podają w katalogu. A na ich stronie jest tylko podane 2 adresy. Czyżby małe oszustwo?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.