Forum: Nicole 1475

Norbert 27.02.2004 *.212.69.71.182

Szukaj wiatru w polu... Masz chęć otworzyć biznes to sam wymyśl procedury. Albo przystąp do jakieś sieci i dadzą ci podręcznik. Tylko w umowie podpisujesz,że jak zrezygnujesz to nie bedziez prowadził działalności konkurencyjnej przez nastepne kilka lat. Zeby tego calego know how nie wykorzystać. W takich podręcznikach nie ma nic odkrywczego.

Józek 01.03.2004 *.217.8.179.146

Zgadzam się z przedmówcą, same realia i to z naciskiem na korzyść dawcy, bo jakże miałoby być inaczej?

Piotr 03.03.2004 *.212.69.71.182

Fala, wypowiadasz się tak jakbyś był franchisingodawcą konkurencyjnej do Nicole firmy "rozejrzyjcie się, sprawdzie ofertę innych firm"...itp)Może się wypowiesz jakiej konkurencyjnej firmy jestes biorcą, bo ja na tym portalu nie widzę żadnej innej rozlewnii perfum oprócz Nicole. Czy to poważna firma?

fala 04.03.2004 *.lh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jestem franchisobiorcą ani -dawcą, i nie zachęcam do związania się z jakąkolwiek firmą, jak to wynika z wcześniejszych wypowiedzi. Ten portal nie jest pępkiem świata, nie wszystkie firmy działają na zasadzie franszyzy i ich tu nie znajdziesz. Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę hasło "rozlewnia perfum", "perfumy" "zapachy" itd. Otworzy się przynajmiej kilka stron o tej tematyce.

Piotr 04.03.2004 *.212.69.71.182

Fala, to tyko potwierdza moje przypuszczenia bierzesz perfumy od jakieś firmy "krzak" (nie działającej na zasadach franchisingu) i ukrywasz jej nazwe.

fala 04.03.2004 *.lh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten krzak ma 400 sklepów w całym kraju, wyższe standardy i wymagania niż Nicol, oprócz wód perfumowanych których w ofercie jest 200 ( i są wyższej jakości) ma szeroką gamę innych produktów. Konieczny jest też wyższy wkład finansowy. Nie chcę robić tej firmie reklamy, a wypowiedziałem się w tym wątku jedynie dlatego, by uzmysłowić ludziom, jakich dochodów -realnie mogą się obecnie spodziewać z takiej działalności. Myślę że tego każdy na tym forum szuka. No ale każdy sam podejmuje decyzje, i ponosi ich konsekwencje, niestety ponoć Polak i przed i po szkodzie... . Każdy tu jest podejrzliwy "jesteś dawcą - chcesz zarobić", "chcesz zniechęcić do Nicol" itd. Nie, mam swoje doświadczenia i mogę się nimi podzielić, nie zniechęcam, ani nie zachęcam, wiem tylko, że wchodzenie w ten interes teraz nikomu kokosów nie przyniesie, a wręcz przeciwnie może skończyć się klapą, wiedzą o tym ci któży w tym siedzą, ale "zieloni" nie.

Alen 10.03.2004 *.router3a.grajewo.net

Dzieki fala za twoje uwagi spostrzezenia jak też innych.Sledze te forum imusze przyznac ze jeszcze niepodjełem zadnej decyzji.Jeszcze raz dzięki wszystkim kórzy się wypowiadaja.

Piotr 22.05.2004 *.komp06.kknjo.univ.gda.pl

Wczoraj w jedny z supermarketow widzialem stoisko Nicole i powiem szczerze, kiepsko, oj kiepsko wizualnie. Za takie cos 24 tys to chyba za duzo.
Ale to tylko mija opinia
pozdrawiam

Ania 22.05.2004 *.212.69.71.182

Ja mam stoiska Nicole, i Piotr musze cie rozczarowac jesli myslisz ze 24 tys to tylko szafa, sledze to forum i widze ze pracujesz dla konkurencji (refan) bo ciagle oczerniasz inne systemy jak mistral czy nicole.

WIT 23.05.2004 *.phantom.teldom.pl

Do Ani - Czy byłabyś uprzejma ze mną porozmawiać. Jestem w temacie franchising'u zielony i dopiero zaczynam raczkować. Jeśli podasz na mojego mail'a swój telefon, chętnie zadzwonię. Jeżeli to możliwe to stacjonarny, bo mam opcję "darmowe weekendy i wieczory", gwarantującą komforową rozmowę Jeśli wolisz zachować incognito, daj znać mailem, a wówczas wyślę swoje namiary telefoniczne. Może nasza rozmowa również dla Ciebie będzie korzystna, bo od 4 lat zajmuję się gastronomią. Pozdrawiam

WIT 23.05.2004 *.217.153.13.18

Do Ani jeszcze raz, bo przeoczyłem podanie w tym miejscu mail'a, co niniejszym czynię: san@teldom.pl
Zapraszam do wymiany doświadczeń również innych chętnych

WIT 23.05.2004 *.217.153.13.18

Sorry, ale te dziwne skuchy z powielaniem moich wypowiedzi nie są moim celowym działaniem.

Kordian 23.05.2004 *.fq222.internetdsl.tpnet.pl

Do Ani-czy mogłabyś przybliżyc jak wygląda współpraca z Nicole. I ile średnio w miesiącu osób kupuje taką butelkę 10 ml z płynem. Ilu z tych klientów okazuje się pózniej stałymi?

Jarek 31.05.2004 *.jt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Generalnie to trzeba przyznać, że Nicole jest firmą która jest najbardziej widoczna (z perfumeryjnych) na rynku. Wszędzie się reklamują i ogólnie wizerunek mają moim zdaniem OK. Ich stoiska w niczym nie ustępują innym.

Artur 07.06.2004 *.cnh169.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś może udzielić mi informacji na temat tego czy faktycznie można na tym interesie zarobić i jak układa się współpraca z tą firmą? Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

cmx 08.08.2004 *.sith.blokowe.pl

NIe wiem jak Nicole ale jest nowa firma Miracles oferująca tańsze perfumy i marża też jest niezła . Nie pobierają opłaty franczyzowej , asortyment też jest duży

Janusz 21.09.2004 *.cache-dtc-ac05.proxy.aol.com

1
Czy ktos morze sie wypowiedziec o firmie NICOLE czy warto jest inwestowac i jakie sa ewentualne zyski.

Mariusz 21.09.2004 *.ben67.neoplus.adsl.tpnet.pl

Janek przeczytaj inne wątki na tym forum
moim zdaniem ten temat jest już zakończony
pozdrawiam

Zaba 04.04.2005 *.212.106.24.220

do Ani - czy moglybysmy nawiazac kontakt? moj mail : zaba32@op.pl zastanawiam sie nad wspolpraca z nicole ale nie wiem czy to dobry pomysl. moze pomozesz

Malluk 07.04.2005 *.chello062179034097.chello.pl

4
Bardzo proszę o kontakt do firmy Miracles.
Malluk@poczta.onet.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.