Forum: Merfranchising

08.03.2006
MichalS
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam. Dostałem temat "Merfranchising" na referat, ale szukając na internecie i nawet w bibliotekach nigdzie nie mogę znaleźć czegokolwiek na ten temat. Czy ktoś mogłby mi pomóc? Podsunąć jakąś strone o tym lub jakąś literature, w której mógłbym to znależć. Z góry dziekuje za jakąkolwiek pomoc

08.03.2006
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba masz jakiś bład w temacie bo ja pierwszy raz słyszę o czymś takim. Idz lepiej do wykładowcy i się dokładnie wypytaj, a po drugi wykładowca ma obowiązek podać materiały pomocnicze!

08.03.2006
wypowiedzi: 62
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chodzi zapewne o "MERCHANDISING" :)

08.03.2006
wypowiedzi: 62
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Merchandising to sposoby wpływania na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia i sposób prezentacji towarów. Celem jest zwiększenie sprzedaży, czyli osiągnięciu wyników lepszych, niż gdyby żadnych specjalnych działań nie podejmowano.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.