Forum: Skarbonka ma gwarancje bankowe!!! 1475

Adam Deresiewicz- Skarbonka 12.03.2006 *.host-81-190-120-52.gdynia.mm.pl

8
Z prawdziwą przyjemnością chcialbym poinformować forumowiczow, iż od dnia 1 kwietnia 2006 roku punkty zrzeszone w sieci Skarbonka beda dzialac w grupie banku. pozwoli to zagwarantowac 100%bezpieczenstwo klienta i skrocic czas przesylania przelewu.

AntyFinansowy 12.03.2006 *.dli246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to znaczy? Będziecie działać pod logo jakiegoś banku?

Adam Deresiewicz- Skarbonka 13.03.2006 *.host-81-190-120-52.gdynia.mm.pl

8
Tak, juz od 1 kwietnia.

AntyFinansowy 13.03.2006 *.chp213.neoplus.adsl.tpnet.pl

A można mniej tajemniczo - jakiego banku?

Adam Deresiewicz- Skarbonka 14.03.2006 *.195.94.198.125

8
BISE SA

przedsiebiorczy 15.03.2006 *.atb19.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
to juz cos, ale nie jest to najbardziej znany bank.

adam 15.03.2006 *.80.54.168.189

38
WITAM
tez miałem od nich propozycje ale wydali mi sie zbyt drodzy, choc dzis juz nie pamietam jaką proponowali czesc prowizji. dokładali kilka produktów bankowych do oferty.
tez wczesniej o nich nic nie słyszałem.
pozdrawiam

Jacek007 17.03.2006 *.abqq247.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jaka Skarbonka chyba od 01.04.2006r. to będzie BIESE.
Rozmawiałem z biorcami Skarbonki wczoraj i nie wiedzą nić poza tym, że ma być lepiej (bo co innego mogli usłyszeć). Umowy jeszcze na oczy nie widzieli. Coś czuję, że sporo będzie niezadowolonych ponieważ mają dostawać mniejszą część prowizji niż w Sakrbonce.
Ponad to jest wielki niepokój co zrobi BIESE, z obecnymi prowizjami. Prawdopodobnie je zostawi na jakiś czas, a później podniesie.
Szkoda, że to są tylko spekulacje ale skoro biorcy Skarbonki nic nie wiedzą na 15 dni przed zmiana barw.

Pozdrawiam

AntyFinansowy 17.03.2006 *.cjc27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja gratuluję, bo przyszłość punktów kasowych jest nieciekawa. Mieszko łączy się z okienkiem i pewnie ich juz deficyt zjadł. PAF prezkształca swoje punkciki w warzywniaki i zaraz będą handlować pietruszką. Reszta zaraz padnie.

iwona 18.03.2006 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
do Adama Deresiewicza...Poznalismy sie za czasów PKO.Powiedz-czemu BIZE,czemu wogole jakiś Bank ?.Skarbonce biorców, z tego co wiem ,przybywa. Wiec czemu ? Ja dalej zajmuję sie tym samym, ale gdy kolejny raz wracam z naszego slynnego Oddzialu Centrum.... i szlak mnie trafia-mysle o odejsciu.Ale napewno znow nie pod nakazy Banku?!

Adam Deresiewicz- Skarbonka 19.03.2006 *.host-81-190-120-52.gdynia.mm.pl

8
do iwony
szykuje sie na burze i nie chce narazic ludzi ktorzy mi zaufali
reszte dopowiedz sobie sama
pozdrawiam

patyczak 20.03.2006 *.arj106.internetdsl.tpnet.pl

28
Witam,
Nie wiem co znaczy ta wypowiedź, ale brzmi nieciekwie i szkoda, że takie zagadkowe wypowiedzi są tutaj wygłaszane.

piotrek_111 20.03.2006 *.blq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Można wiedzieć o jaką burzę panu dokładnie chodzi ???
Z pańskiej wypowiedzi można bowiem wywnioskować, że na rynku opłat kroi się coś bardzo niedobrego ???

Jacek007 20.03.2006 *.abqb155.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
O jaką burzę chodzi?
Raczej o stworzenie klimatu, który usprawiedliwi Pana "Skarbonkę" w oczach biorców.
Proszę odpowiedzieć czy ma już Pan pracę w BIESE?
Jakie powody Panem kierowały co do podjęcia takich kroków poza ogólną dyskusją w Pana sieci?
Dziwny zbieg okoliczności - Pan zagorzały zwolennik tego typu działalności, współtwórca jak się okazało słabej Izby, a teraz sprzedaje Pan sieć.
Co do rynku to dzieję się dobrez skoro dwie Izby zostały zaproszone przez Ministerstwo Finansów do tworzenia regulacji na rynku opłat masowych.
Nie ma potrzeby stwarzać mglistej wizji rynku.

Pozdrawiam

iwona 20.03.2006 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Panie Jacku....Prawda stara jak świat mówi,że firma nierozwijająca się jest firmą kiepska.Również ja,jak i Adam,jezdzilismy na spotkania Izby mając nadzieję, ze cos nam to da.Nie wiem jakie jest obecne zdanie P.Deresiewicza na ten temat,mój pozostał taki sam."LIPA"! Ale ja również myślałam o Izbie z nadzieją-że wniesienie coś nowego, lepszego na rynek opłat.Każdy chce zarobić,udoskonalić swoją firmę.Czas Judymów się skończył (nawet ja to pojełam).Adam pojął to wczesniej zakładając sieć "Skarbonkę". I chwała mu za to.Poczęści sie nie dziwię (już Adamie to pojełam)), że chce do BIZE.Choć właściwie czy chce? Rynek opłat każe walczyć z kiepskim Grosikiem,którego błedy rzutują nawet na agencje z logiem banku na ścianie.Z drugiej strony te same banki poza czczym gadaniem nie dają nic.Nawet zarobić! Tak więc z rozgoryczeniem konćze pisząc jeszcze jedno-szkoda,że gdzies tam na górze podejmowane sa decyzje przeciw nam-agentom.Ale nikt nie zajmie sie decyzjami dobrymi dla nas.Nie ureguluje prawnie tego .Pozdrawiam.

Jacek007 21.03.2006 *.abrg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Pani Iwono............
z Pani wypowiedzi domyślam się, że jest Pani z byłej sieci Skarbona i aktywną osobą której nie jest obojetne to co się dzieje na rynku.
Zgadzam się z Panią, że załatwiane są tylko sprawy osob na "gorze", a nie pojedynczych biorców, których traktuje się jak kartę przetargową.
Cieszę się, że jestem w firmie, która odrzuciła propozycję BISE, właśnie z powodu niekorzystnych zmian dla pojedynczego biorcy, nawet gdyby miało to oznaczać wolniejszy lub trudniejszy rozwój sieci. Chociaż wzrosło zainteresowanie "naszą" firmą wśród biorców Mieszka i Skarbonki. Czemu się nie dziwię.
Co do Izby to proszę zauważyć co się dzieje z założycielami. Płatnik - upadł, Mieszko zostało przejęte przez Okienko, Skarbona sprzedała się BIESE, Elixir został i wspomniane Okienko. Cieszę się, że PSO nie weszło do tego chorego tworu.

najlepsze jest to, że i Mieszko i Skarbonka nie wiedzą jak przekonać zawiedzonych biorców do wejścia w nowe firmy.
Coś czuję, że sporo punktów ucieknie między palcami.

Pozdrawiam

Jacek007 21.03.2006 *.abrg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Drugi wontek do Jaro....
Kiedyś dałem do poczytania koledze z Mieszka forum na temat jego firmy, gdzie głównie wypowiadał się Jaro.
Po kilku tygodniach ów kolega kazał mi napisać, iż to co mówił Jaro to była prawda.
Przelewy, podobno szły w Mieszku po 8 dni roboczych, a wydawana gazetka przypominała tą z okresu podziemia Solidarnościowego.
I wiecie co zaproponowali im 5% więcej w Okienku niż w Mieszku.
Hahahahah ciekawe co na to starzy biorcy z Okienka, którzy jeszcze muszą płacić co miesiąc 100 zł netto za użwanie loga marki.

Pozdrawiam

hert 21.03.2006 *.80.68.236.145

szanowny przed-rozmówco.CZy PSO to milamedia?

Jacek007 21.03.2006 *.abrg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Nie.

Pozdrawiam

iwona 21.03.2006 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Panie Jacku... Nie byłam nigdy "Skarbonką".Zajmowałam sie , i dalej to robie,prowadzeniem Agencji PKO BP SA.Stad znam Adama.Widzieliśmy sie moze 5, moze 6 razy.Miedzy innymi na bezsensownym spotkaniu z tworcami Izby.A bylo to juz oj...dawno,dawno.Adam znalazl sposob na zmiane swojej sytuacji.I jak mowie-chwala mu za to.Ja nie.Ani sie specjalnie znamy, ani kontaktujemy.Czasem tu - na forum.Ale Pan Deresiewicz jest wlasnie przykladem,że wszystko co dobre, co daje dochod nalezy ograniczy,opisac litera prawa by, boze bron, ktos sie na tym nie dorobil.Nie znam obecnej sytuacji Skarbonki.Ale osobiscie zajmowala sie tym moja znajoma prowadzac punkt.Nie wstrzelila sie w miejsce-jak kiedys zreszta ja z agencja.Nie było to winą Skarbonki.Ot ryzyko zawodowe.Mowie-szkoda, ze nie reguluje się spraw prawnych (jak chocby temat rynku oplat )wczesniej.Bo po czasie moze sie okazac, ze temat przestaje byc dochodowy bo ktos sobie przypomnial, ze warto go obwarowac prawnie, niestety ze strata dla klienta , a tym samym-agenta. Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.