Forum: Żabka - po raz kolejny 1475

Dominik 16.03.2006 *.se118.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam serdecznie,

wiem, że temat był już wałkowany kilkakrotnie, jednak w tym temacie proszę o wypowiedź TYLKO OSOBY KTÓRE MIAŁY LUB MAJĄ umowę na prowadzenie tego sklepu.
Dziękuje wszystkim, którzy napiszą "moj znajomy miał i mówił..." albo "to naciągacze itp ..."
Skoro twierdzisz, że to naciągacze to wytłumacz mi dlaczego ciągle istnieje ponad 1400 sklepów i dlaczego ludzię nadal je prowadzą?

Otórz zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z Żabka Polska S.A.
Proszę wszystkich o wszelkie sugesti, porady co z czym się je.
Wiem, że Żabka przedstawia wszystko w idealnej formie.
Ja chcę poznać zasadę działąnia tego systemu od strony ajenta. Jak wygląda organizacja.
Po jakim czasie zacząłeś miec zyski itp.
Po prostu Twoje wrażenia ze współpracy z Żabką.

Z góry serdecznie dziękuje za wypowiedzi.
Pozdrawiam
Dominik

abLogic 08.04.2006 *.terminal-1-148.retsat1.com.pl

1
Dominiku!!!
Zabe prowadze prawie dwa lata.Trzeba przyznac ze komfort zycia mi sie sporo poprawil(wczesniejsze zarobki jak na Łódź -1400złb.dobre)Ale zawdzieczam to bardzo ciezkiej pracy.Nie polecam tego interesu komus kto sam to bedzie pilnował.Rozkradą cie pracownicy w mig,jak beda głupie,jak madre to pokradają w zmowie po trochu i to jest leprze dla Ciebie bo i tak nadplacasz za towar 1%wiecej,wiec jak sie wóda nie kradnie to i tak ok.Czeste inwentury boksu kasowego i kawy i czeko to norma jak nie chcesz wpasc w dlug.Reasumujac musisz miec zone bezrobotną lub kogos zaufanego bo inaczej zapomnij o wolnym dniu,tak myslisz kamery system zapisu-tere fere ,podstawia swoją osobe z rana co drugi dzien w kamerze wyglada na klienta,a po za kasą idzie woda i piwka i 35zyla kasjer do przodu,jak w pore zareagujesz to twoje szczescie, jak nie to w plecy.
Do tego dochodzą obciete doplaty wiec juz sie nie mowi ze Ajent 2tysie zarabia tylko ten kto ma dobry punkt i potrfi na regionalce zarobic.
P.S. Piątka za pomysł, nie ma w Polsce firmy która za tak małą kasę i małe ryzyko inwest.stwrza ci twój sklep ,gdzie ludzie i tak cie widzą jako szefa z kasą,hehe.
Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.