Forum: Unilink 1475

aragonis 11.12.2007 *.acjn116.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
No tak oferta unilinku samego jest przeciętna, żadnych rewelacji, ani inwestycji ani ubezpieczeń, kilka banków 7 dokładnie dostępnych w każdym mieście po kilka placówek- no oprócz cetelem bank.

sam 11.12.2007 *.aagl109.neoplus.adsl.tpnet.pl

radex: a co chesz wiedzieć o ich ofercie? Myśle ze cos moge powiedzieć ale najpierw musisz napisać konkretne pytanie żeby dostać konkretną odpowiedź. Poza tym na portalu są dokłądne namiary do osoby zajmującej sie wpsółpracą - takze mozna zadzwonic i dowiedzieć sie szczegółów.

aragonis: jeżeli masz doświadczenie w pośrednictwie finansowym np. w kredytach gotówkowych to sam wiesz że zwykle opierasz sie na dwóch - trzech bankach a kolejne 2-3 to uzupełnienie. Majac do dyspozycji główne oferty na rynku jak: Getin, DB Kredyt, Cetelem, Mikołów, Eurobank, CitiFinancial czy Polbank spokojnie sporostasz oczekiwaniom Twoich klientów. Dla prowadzących działalnosc mozesz jeszcze zaproponować Fundusz Mikro - jeżeli znasz oferte to wiesz czym sie ją je. Co do hipotek to masz Dom Bank i PKO BP - też mało? Oczywiscie można mieć znacznei wiecej ale odpowiedz sobie szczerze: czy na pewno to bedę wszystko sprzedawał i czy będziesz potrafił nadążyc za zmieniającymi sie warunkami we wszystkich bankach? czy na pewno to co jest do dyspozycji nie wystarczy? Nie sądze.

Zawsze mozna za kilkadziesiąt tysiecy otworzyć Expandera i mieć masę hipotek czy też inwestycji jednak porównywanie obu pośredników to nieporozumienie gdyz Expander to inna grupa docelowa niz Unilink. Nie mam inetersu zeby ich chwalic - ani nie jestem pracownikiem firmy Unilink ani nie mam profitów za niniejsze wpisy - jednak sie wypowiadam bo działam z nimi juz kilka lat i wiem czego mozna sie spodziewać tzn. wdrażania sukcesywnie nowych produktów dla moich klientów (takich jakich obsługuje i jaka jest moja grupa docelowa), zawsze mozna liczyc na terminowość regulowania prowizji, można też liczyc na dodatkowe bonusy za obroty, materiały reklamowe i docenienie w trakcie współpracy.

Proponuje Wam najpierw spróbowac podziałać z nimi (albo we franszyzie albo jako niezależny posrednik finansowy co nie powoduje musu wyłozenia gotówki) a później tylko negować.

Pozdrawiam.

aragonis 14.12.2007 *.ackn160.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Nie neguje tej współpracy z unilinkiem. A co do doświadczenia mojego to pracowałem w expanderze i openfinance jakiś czas stąd moje zainteresowanie własną działalnością, z tym że kredytów gotówkowych jako tako nie oferowały te firmy:).

Jones Chris 15.04.2016 *.105.112.39.125

1

Witam, jestem Pan Chris Jones, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki mozliwosci życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na spłatę długów lub potrzebujesz pożyczki, aby poprawić swój biznes? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy przeznaczyć środki do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w biznesie w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że oferujemy rzetelną i beneficjenta pomocy i będzie gotowy do zaoferowania kredytów. Więc skontaktować się z nami poprzez e-mail pod adresem: joneschrisloan@gmail.com)

Antonia 01.09.2016 *.komp-188-191-218-189.protonet.pl

1

Witam, chciałabym sie dowiedzieć, czy podejmującwspółpracę z Firmą Unilink muszę już być agentem, czy raczzej nie i to oni ogranizuja szkolenia i moge startować od zera? Z góry dziekuję za odpowedź

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.