Forum: Optima

09.04.2006
wypowiedzi: 2
*.136.49.21

Czy wiecie coś bliżej na temat kiosków kredytowych?

09.04.2006
wypowiedzi: 28
*.pwsbia.edu.pl

Witam,
W sumie to ja dużo nie wiem na ten temat,ale wiem że początkowe lokalizacje kiosków OPtima24 nie wystrzeliły bo punkty znajdoawły się w ŁOWICZU,WARSZAWIE, SKIERNIEWICACH,PUŁTUSKU. OBECNIE TA STRONACH FIRMY NIE MA TYCH MIEJSCOWOŚCI CO ŚWIADCZY CHYBA O ICH LIKWIDACJI. POZA TYM SAM BYŁEM ZAINTERESOWANY PROWADZENIEM TEGO BIZNESU,ALE JAKOŚ MNIE NIE PRZEKONALI.

15.12.2006
Andrus
*.medianet.pl

Serdecznie odradzam wszystkim prowadzenia wszelkich interesów z p. Arturem Chyłą. Pan ten nie reguluje swoich zobowiązań a potem unika wierzycieli.

18.12.2006
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A możesz Andrus podać więcej szczegółów dlaczego nie warto? I co takiego złego zrobił ten pan?
Ze strony internetowej wynika, że placówek optimy namnożyło się całkiem sporo. Czy te informacje są prawdziwe?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.