Forum: Gabriel - salony fryzjerskie

18.02.2002
Duduś
*

Jak się można skontaktować z franchising'dawcą GABRIEL-salony fryzjerskie??. Potrzebuję namiary. Czy ktoś się orientuje ile trzeba zainwestować w otworzenie takiego salonu??Dziękuję z góry za odpowiedzi:)

19.02.2002
Przemek
*

Dudusiu masz pecha prokurator był szybszy i już się zajął szefem sieci Gabriel. No cóż sieć zbankrutowała a franchisobiorcy zostali z dużymi problemami - banki ścigają ich żeby spłacili długi sieci. O wszystkim przeczytasz w Archiwum portalu kiedy wpiszesz hasło Gabriel. Może z inną siecią ci pójdzie lepiej:)

19.02.2002
wypowiedzi: 261
*.profitsystem.pl

Dokładnie, przypadek Gabriela był omawiany w Gorącym Temacie. Polecamy ten artykuł.

25.02.2002
pasikonik
*

Byłem wczoraj w Sadyba Best Mall w Warszawie i widziałem tam punkt Gabriela. Jesli sieć upadła, to co ja tam widziałem? Ducha?

25.02.2002
Marcin
*

Być może franchisobiorcy sieci "Gabriel" sami rozwijają sieć.

W momencie upadku sieci "Gabriel", jeden z funduszy inwestycynych był zainteresowany przejęciem udziałów w rynku jaki zdobyła plajtująca sieć - a udział ten był spory, godny zainteresowania.

26.02.2002
wypowiedzi: 261
*.profitsystem.pl

Bankructwo centrali sieci franchisingowej, nie pociąga za sobą automatycznie bankructwa firm biorców.
Tylko, że Gabriel nigdy nie był prawdziwą siecią franchisingową. Jego sieć miała charakter agencyjny, podobnie jak kioski Ruchu.
Dlatego sytuacja prawna jednostek systemu prowadzących dalej działalność jest bardziej skomplikowana.

21.04.2016
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że dziś oszczędzanie jest jak najbardziej w modzie, ja bym mógł polecić panele słoneczne jako sposób na oszczędzanie zarówno energii jak i pieniędzy. Dzięki tak zaoszczędzonym kapitale można pozwolić sobie na rozwój naszego domu, ja muszę się przyznać, że skusiłem się na zakup bramy na pilota, która ułatwia życie, a to źródło mojego zakupu http://krysta.com.pl.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.