Forum: ING bank zamierza rozszezyc siec w oparciu o placówki partnerskie. 1491

przedsiebiorczy 10.04.2006 *.cqy253.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
jestem ciekawy jak bedzie wygladala kwestia prowizji dla agentow, czy bank podzieli sie odsetkami za kredyty i lokaty jak to jest w przypaku multibanku?
Ciekawe jest to ze w odziale ma zanjdowac sie bankomat i wpłatomat, cos czego mi bardzo brakowało u partnerow BPH.

a wiecej:

http://hydepark.prnews.pl/index.php/otworz_sobie_placowke_razem_z_ing_bsk,display,20280


patyczak 10.04.2006 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

28
Witam, czy jeszcze gdzieś są zawarte wiadomości na temat przyszłych placówek partnerskich ING?

przedsiebiorczy 21.04.2006 *.ary227.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
w poznaiu zostala otwarta pierwsza placowka partnerska ING

Jarek_R 22.04.2006 *.bpy129.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
z ciekawości dzwoniłem do nich i Pani "spuściła mnie po brzytwie" aż do końca wrzesnia bo teraz podobnoe nie mysla o żadnych nowych placówkach

Katicu 03.01.2018 *.185.112.181.108

7

Słyszał ktoś z Was o InBank. Podobno ma jeden z najtańszych kredytów gotówkowych (internetowych), tak przynajmniej wynika z tej opinii o InBank http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/inbank-opinie-kredyty-oplaty-lokaty.html

Jak wpisuję w Google In Bank to mi wyskakuje ING, ale to jest jakiś nowy bank. Dość dziwny bo oferuje tylko kredyty internetowe i lokaty. Z drugiej strony może to być dość ciekawy sposób na bank. Nie ma w ogóle kont i trochę przypomina firmę pożyczkową, tylko że RRSO jest niskie, a nie takie jak w firmach pożyczkowych.

Nigdzie nie widziałam placówek na razie, ani informacji o franczyzie, ale może z czasem się coś pojawi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.