Forum: PF Mieszko

12.09.2006
stalmir
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

minęło trochę czasu i nie widać logo banku na mieszku.Za to podajli informacje o awarii w inteligo i przekazy brda dluzej szły.Zróbcie coś żeby pieniadze szly 2 dni tak jak w innych firmach to Wasz jedyny ratunek.

13.09.2006
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehe, awaria w inteligo to może trwać najwyżej jeden dzień. Bank sobie nie może pozwolić na dłuższe przestoje bo szybciutko straci klientów.
Awaria jednodniowa w żaden sposób nie ma wpływu na długość realizacji przelewów u wymienionego wyżej operatora. Spowodować może najwyżej dosłownie kosmetyczne opóźnienie i nic więcej.
Nawet szkoda w takim przypadku drukować powiadomienia dla klientów (tylko odstraszające) i wieszać je na punktach. Wzrost reklamacji jest mało prawdopodobny.

Jeśli jednak jest jak piszesz to może na rzeczy jest coś innego niż jakaś drobna awaria inteligo?

Swoją drogą w obecnych czasach żaden wiarygodny pośrednik nie używa już inteligo. Są bowiem do dyspozycji konta gospodarcze za niewielką miesięczną opłatą w bankach docelowych oferujących usługę "mass payment"
Korzystanie w dalszym ciągu z "przelotowego" inteligo świadczy tylko o zacofaniu operatora i jego archaicznych metodach działania.
Co za tym idzie przelewy są (teoretycznie)realizowane o jeden-dwa dni dłużej niż u innych pośredników, w firmach niezależnych.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.