Forum: PF Mieszko 1475

eliott 14.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

takie zróżnicowanie masz też na poczcie i w każdym banku-zapytaj tych instytucji

jarek 14.02.2004 *.b130.osiedle.net.pl

jeżeli chodzi o mieszko to żeczywiście nie słyszałem o nim nic bo go nie było , od kilku dni pojawiły się takie szyldy i nie podobają misię wizualnie, zapewne taka firma ma dość słabo opłacanego grafika, rozmawiałem z mieszko i z jednym z biorców (kobietą która żekomo jest przedstawicielem mieszko)mieszko z giżycka i są dosyć różne oferty z panią z giżycka można się potargować z biurem nie to chyba coś nie tak

aga 15.02.2004 *.82.139.167.164

no,no, niezła fotka... www.grosik.com.pl. Ktoś będzie miał kłopot.

Halina 15.02.2004 *.pa61.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Chcę Wam podziękować wszystkim za wypowiedzi bo chyba a raczej napewno wyleczyłam się ze współpracy z Mieszkiem.Wchodząc na strony Grosik jest to faktycznie to samo.
Mając swój lokal i około 10tys. gotówki chyba lepiej zrobię zakładając sklep z odzieżą używaną przynajmniej z nikim nie będę się musiała dzielić za wątpliwie wiarygodny pomysł Mieszka. A tak a propos możecie wiecie o jakiś hurtowniach w waszym mieście z odzieżą dla dzieci

jarek 15.02.2004 *.b130.osiedle.net.pl

w białymstoku hurtownia na ul upalnej fartlandia

Marek 15.02.2004 *.host-217-172-255-228.lodz.mm.pl

Czy ktoś współpracuje z Grosikiem i może coś konkretnego o współpracy powiedzieć?
Czy są z nimi problemy?

edgar 16.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

a ja właśnie się zdecydowałem i myślę że będzie ok zwłaszcza że opinie biorców są jednoznaczne-warto!

mateusz28 16.02.2004 *.po34.czestochowa.sdi.tpnet.pl

polecam wszystkim zapoznanie się z ofertą unikasy.wszystkie przelewy w niektórych placówkach 0,99pln.

Anonim 17.02.2004 *.xd95.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mateuszu co to jest unikasa.Jakaś stronka?

enduro 17.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

unikasa?-istnieje już dobrych parę lat ale ich działalnośc w porównaniu do mieszko i grosik (które działają dużo krócej)to nic wielkiego i tak pozostanie zapewne.Nie warto zawracać sobie tym głowy

erti 19.02.2004 *.217.8.179.146

Anonim - unikasa to jest kasa z uni europejskiej!

KotFilemon 21.02.2004 *.lsk.pl

Na samym wstepie pragne zaznaczyc, ze nie chce nikogo obrazic oraz nie chce aby komus bylo przykro z tego powodu.

Wiec moje zdanie na temat "wchodzenia w spolke" typu: MIESZKO, GROSIK itp. jest "niemadre". Wlasciwie to zalezy co i w jaki sposob chcemy osiagnac. Jesli chcemy stworzyc sobie miejce pracy to pomysl jest calkiem niezly. Ale czy o to w tym chodzi?
Dlaczego nikt nie wpadnie na pomysl aby otworzyc wlasny punkt kasowy ? Przeciez to jest proste! No dla 1 punktu to chyba bardziej racjonalne byloby wejscie w spolke z firma typu "GROSIK" i zaplacic za obsluge i miec "swiety spokoj". Za obsluge rozumiem to, ze: punkt kasowy przyjmuje gotowke, ktora przekazuje sie na konto firmy (np.MIESZKO) a oni robia przelewy. Czyli to ta cala obsluga(robienie przelewow).

Wiec jesli masz watpliwosci czy chcesz wspolpracowac z tego typu firma to odpowiedz sam sobie na pytanie: czy chcesz miec punkt MIESZKO czy chcesz miec MIESZKO.
Wiecej wiary we wlasne sily!!!

KRiS 23.02.2004 *.wexdsl.sylwex.pl

Popieram Kota Filemona. Ja sam planuje otworzyc punkt finansowy - ale własny bez posrednictwa Mieszka czy Grosika. Oczywiscie bedzie wiecej pracy - bo wszystkie przelewy trzeba wykonywac osobiscie, ale mniejsze koszty załozenia takiej dzialanosci, wiecej zysku, brak opłat licencyjnych. No i oczywiscie trzeba wiecej odpowiedzialnosci za pieniadze powierzone przez klientow.

-q- 23.02.2004 *.lan.realestate.net.pl

do krisa . jestem bliskli otwarcia własnego punktu jeszcz tylko 14 dni! daj jakis namiar na siebie to moze wymienimy doswiadczenia .moj gg. 1333988. odezwij się !

enduro 24.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

myślicie że to takie proste?nie wiecie że na wszystko trzeba mieć papiery. legalizacje, podstawy prawne. Duży może więcej, mały zwłaszcza świeży i bardzoo początkujący będzie miał duuużo problemów. Te koty filemony i inni użytkownicy skoro twierdzą że za 2 tygodnie otwiera własny to naprawdę życzę powodzenia;musiałeś zacząc dłuuugo wcześniej aby zalegalizować taki interes, co więcej teraz trzeba przekonać klientów i co najważniejsze zdobyć ich zaufanie. Grosik i Mieszko jako ma(nie wiem jak duże) i im jest łatwiej. Pozostanę bezstronny i cieniutko widzę "samowolkę kasową" tego typu.

kris 24.02.2004 *.wexdsl.sylwex.pl

Enduro, powiedz cos wiecej o tych legalizacjach i podstawach prawnych. O ile mi wiadomo, jak na razie nie ma żadnych koncesji na tego typu działalność (ostatnio na TVN24 był reportaż o nieuczciwym pośredniku finansowym, który nie przekazywał dalej pieniążków na konta i specjalnie zaznaczono, że aktualnie taką działalność może założyć każdy, uzyskując wpis do ewidencji gospodarczej.

Ann 25.02.2004 *.97-mia-1.acn.waw.pl

Kris, jak dalece jesteś posunięty w załatwianiu formalności? Mnie też interesuje ten temat, może sobie wzajemnie pomożemy? Za pomocą jakiego banku chcesz działać?

idol 25.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

ann a ty z jakim bankiem bedziesz pracował ja tez chce wejsc i myle ze trzeba z volkswagendireck a jak ty sadzisz

agent 25.02.2004 *.wt170.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prowadzę agencję PKO BP SA i jest cienko.Zastanawiam się czy nie przenieść się do grosika. Czy ktoś kto prowadzi taki punkt może napisać czy warto? Jak długo "idzie" zapłata do odbiorcy od dnia wpłaty? I z jakiego internetowego konta przelewają pieniądze na konto odbiorcy?

ann 25.02.2004 *.97-mia-1.acn.waw.pl

A jakie warunki daje VWbank? Ja myślałam o BPH, mają bankowość internetową i można z nimi negocjować.
Czy trzeba mieć umowy np. z TPSA, Plusem, ERĄ, gazownią, itp?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.