Forum do artykułu: Pierwszy franchisingowy Palmers

28.10.2002
Kobieciarz
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Podoba mi się bielizna Palmersa, szczególnie na kobietach.

21.11.2002
Albert
*.koszalin.sdi.tpnet.pl

Widziałem, mniam mniam

21.11.2002
pasikonik
*.acn.pl

Kobieciarz to albo kobieta albo Pr-owiec palmersa. Który facet wie jakiej firmy stanik ściąga z kobiety? Czy ktoś odróżnia palmersa od Triumfa, czy jak mu tam?

22.11.2002
Monika
*.chomiczowka.net.pl

Pasikonik, po twojej wypowiedzi widać, że jesteś stałym klientem sex shopów. Normalnym ludziom bardziej podoba się delikatna erotyka, a tu stylistyka Palmersa jest bezkokurencyjna.

22.11.2002
Zibi
*.dostep.pl

No cóż widzę że rozmowa zaczyna iść w stronę fetyszy, no cóż ja wolę jak kobieta nie ma stanika ... no ale jak już ma, to głównie zastanwiam się jak go szybko zdjąć z niej :)

22.11.2002
Afro
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Kiedyś kupiłem swojej kobiecie bieliznę właśnie Palmersa-chciała to miała, ale muszę przyznać, że bilboardy mają niezłe, fajne te laski na nich są

22.11.2002
pasikonik
*.acn.pl

Na Zachodzie są franchisingowe sieci sexshopów, których dochodowość jest wyższa niż innych sieci handlowych. W tym sensie - jako fanatyk franchisingu - jestem zwolennikiem sexshopów. Pozdrawiam wszystkich chłopaków fetyszystów. Rozumiem, że facet, który się przedstawił jako Monika, lubi się czasem ubrać w staniki Palmersa.

Aha, i niech Palmers będzie najładniejszy i bezkonkurencyjny. Życzę firmie jak najlepiej - maja super fotosy lasek w witrynach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.