Forum o artykule: Rossman ma już 200 sklepów 1477

Analityk 08.05.2006 *.rf178.internetdsl.tpnet.pl

3
Szybki rozwój zawdzięcza łapówką jakie wręczają władzom miast za przyznanie właściwej lokalizacji! Sieć wykorzystuje swoich pracowników - druga biedronka!!!

przedsiebiorczy 08.05.2006 *.asx120.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
czy daja lapowki tego nie wiem
mam znajoma ktora pracuje tam na 1/2 etatu i jest zadowolona placa wszystkie nadgodziny.

Analityk 08.05.2006 *.rf178.internetdsl.tpnet.pl

3
1/2 etatu na umowe, a pracuja cały etat - taka jest prawda! ale jak jest zadowolona to jej sprawa! o łapowkach rozpisują się media

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.