Forum: Punkty kasowe jak najlepiej zacząć samemu - finanse i bankowość 106

Willard9 17.05.2006 *.ig.winuel.com.pl

Witam !

Zastanawiam sie nad uruchomieniem kilku punktów przyjmowania opłat.

Zwracam sie z pytaniem jak najlepiej zorganizowac taka dzialaność, jakie kontakty możecie polecić - ( dobry bank, program kasowy, jakichś uczciowych doradców itd).

Bedę wdzięczny za pomoc i z gory bardzo dziekuje.

Tomasz Kotlinowski

piotrek_111 17.05.2006 *.bnd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Proszę Cię bardzo:

http://www.investbank.com.pl/news/?news=news_mpw

Przeczytaj podanego linka - na dole masz kontakt do odpowiednich osób w banku.
To jeden ze sposobów aby otworzyć niezależny punkcik :)
Są oczywiście jeszcze inne, równie polecane.

piotrek_111 17.05.2006 *.bnd14.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Tylko weź pod uwagę fakt, że z samych opłat w dzisiejszych czasach trudno wyżyć. Ale jeśli wzbogacisz ofertę o parę innych produktów to może coś z tego będzie.

przedsiebiorczy 17.05.2006 *.atg238.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
http://www.multibank.pl/dla_firmy/business_expert/

kontaktowalem sie z nimi i takze to konto jest dla posredikow finasowych.
Mozna samemu zwerfikowac, chyba ze cos sie zmienilo.

jasiek 19.05.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Mam pytanie do forumowiczow. Dlaczego jak pojawia sie temat otworzenia punktu przyjmowania oplat, to wszyscy szukaja bezposredni banku takiego, ktory oferuje darmowe przelewy i nic poza tym. Rozumiem ze daje to pewnosc, ze nikt nie obraca pieniedzmi klientow i nie ma do nich dostepu - ale takie rozwiazanie jest dobre na krotka mete - tzn. przy ilosci 50-100 przelewowo dziennie, a chyba ta ilosc nie spelnia Panstwa oczekiwan.

Sam korzystam z takiego rozwiazania - i powiem szczerze - jestem z niego bardzo zadowolony. Nie chce wymieniac tutaj nazwy firm, z ktora wspolracuje, poniewaz znowu pojawia sie przeciwnicy wszystkiego "co sie rusza" na tej ziemi.
Osobom zainteresowanym moge udostepnic taka informacje przez gg - 3188840 badz mailem - fujas@poczta.fm.

Zalety firmy z ktora wspolpracuje:
- calkowita prowizja od jednego przelewu - 24gr
- umowa bezposrednio z bankiem - brak posrednikow itp.
- wlasne konto bankowe, przez ktore sa puszczane przeelwy
- brak programu bankowego (tak wiec przelewy do banku mozna puscic z dowolnego komputera)
- bardzo dobrej jakosci progream do wprowadzania przelewow - srednia ilosc wprowadzanych przelewow recznie - to okolo 100 na godzinel; za pomoca czytnika kodow - nawet i 2-3 tys na godzine
- wyciagi bankowe potwierdzajace realizacje przelewow, co znacznie podnosi zaufanie klientow

Jesli maja Panstwo jakies pytania - z przyjemnoscia odpowiem, jednak z gory zastrzegam ze nie podam nazwy firmy na forum - jedynie przez maila badz przez gg.

I od razu odpowiadam na glosy typu: ja tam owle miec umowe z samym bankiem i nie placici nic za prowzije.

Otoz - nic nie trwa wiecznie. Banki szukaja zyskow i nowych zrodel dochodow - i wczesniej czy pozniej wprowadza prowizje za przelewy (przyklad - mBank, gdzie wszycy mysleli ze przelewy beda wiecznie darmowe).

Pozdrawiam i czekam na pytania

jasiek 19.05.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Z tymi przelewami troche przesadzilem - ale wynik 1200-1500 jest osiagalny - pomylilo mi sie przy obliczeniach sredniej, poniewaz nigdy do tej pory jej nie potrzebowalem i nie liczylem

przedsiebiorczy 19.05.2006 *.atj151.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
nikt tu nie mowi ze darmowe przelewy beda zawsze w banku x

jasiek 19.05.2006 *.80.50.255.166

Zgadza sie - ale ile razy zaczynalem czytac dyskusje na ten temat - to zawsze opcja ta byla bardzo zachwalana. Nie mowie ze jest zla - bo na chwile obecna jest bardzo dobra - jednak trzeba zdac sobie sprawe ze to nie bedzie trwalo wiecznie i ze wieksza uwage nalezy zwrocic na to, w jakim tepie bedziemy mogli wprowadzac przelewy do systemu.

Grzegorz 19.05.2006 *.acox9.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jasiek znowu chcesz zareklamowac swoją firmę, pomyśl o innym marketingu.

jasiek 20.05.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Grzegorzu, Grzegorzu - nie mam zamiaru reklamowac zadnej firmy, dlatego nie podalem jej nazwy, abyh takie osoby jak ty nie oskarazly mnie o reklame.
Poza tym - watek ten dotyczy porad jak zalozyc najlepiej samemu punkt oplat - totez sie wypowiedzialem w tym temacie. Czy uwazasz ze wszystko wokol Ciebie jest zle? - jesli tak to Twoja sprawa, ale oznacza to ze musisz wszystkich krytykowac i oskarzac o reklame.
Swoja droga - kazda twoja pozytywna wypowiedz jest forma pewna forma reklamy - tak wiec kazdy z nas ja uprawia.

adam 20.05.2006 *.80.54.168.189

38
do przedsiębiorczy
http://www.multibank.pl/dla_firmy/business_expert/ - to konto nie jest do takiej dzilanosci.
"MultiKonto Business Expert to rachunek firmowy dla prawników, architektów i podmiotów świadczących usługi doradcze" z tego co sie orientuje to wystepuje lista haseł w tym banku...
invest fajna stawke proponuje na dzien dobry :)

piotrek_111 22.05.2006 *.bnb91.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Faktycznie w invest może być na początku nieco drożej dlatego najlepszym wyjściem jest przystąpienie do projektu accadia. Mają tam 3 banki do wyboru ostatnio a przelewy puszcza się oczywiście z własnego konta.
Generalnie działalność polegająca tylko na przyjmowaniu rachunków jst niezbyt opłacalna, lecz z dodatkowymi usługami jak najbardziej może się opłacić. Zajrzyj tu: www.accadia.pl

przedsiebiorczy 22.05.2006 *.aok214.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
tak wiem napiz do nich meial z pytaniem
mi napisali ze to takze dla posrednikow fin. pytalem ok 6 mies temu, wiec cos sie moglo zmienic.

Ale kiedy ja pytalem grupa docelowa byla taka sama:)

Multibank jest dobry bo mozesz wplacac utarg po przez wplatomat nic Cie to nie kosztuje, mozesz wplacac 24h na dobe:)

Jarek_R 22.05.2006 *.bpa40.neoplus.adsl.tpnet.pl

53
no to jak się koledzy z accadii zareklamowali to i ja z moim EXPRESSEM też się odedzwę :-) Zainteresowanych prowadzeniem kas w grupie jednak każdy na własny rachunek zapraszam do kontaktu partner@rachunki.biz lub (18) 355 22 23 Z pozdrowieniami

CT449 06.06.2006 *.afc190.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiem tak: jeśli accadia wprowadzi te pomysły, które ustalili na spotkaniu - może to być zaskoczeniem dla wielu, łącznie z obiema izbami.

PolskiePrzelewy 03.07.2013 *.dbf8ce6a01105.rev.snt.net.pl

3

Polskie Przelewy to nowy system do realizacji płatności.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla punktów kasowych z zakresu udostępniania systemu informatycznego pozwalającego na realizacje płatności.

Nasz system jest bezpłatny. Nie ma abonamentu czy minimalnej ilości transakcji. Pobieramy tylko prowizję od zrealizowanej transakcji. Nasze jedyne wymagania to obowiązek rejestracji w KNF.

lukasz1991 05.04.2014 *.093105137145.rzeszow.vectranet.pl

2

Witam!
Polecam Amola, serwis oferuje system oraz oprogramowanie, który zapewnia błyskawiczne przelewy, generowanie raportów i analiz.

lukasz1991 12.04.2014 *.afma207.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam! Polecam Amola, serwis oferuje system AMOLA SYSTEM oraz oprogramowanie: program kasowy Sezam 2.0 Professional , które zapewniają błyskawiczne przelewy, generowanie raportów i analiz.

DobryPunktFinansowy.pl 01.07.2014 *.aacj225.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam

Proponuję rozpocząć współpracę ze sprawdzonym, solidnym partnerem.

Oprócz prowizji za opłaty nasi agenci zarabiają na innch usługach.

mauro 17.11.2014 *.public-gprs514543.centertel.pl

113

Co jest jeszcze w pakecie takich usług?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.