Forum: Polbank 1475

zibi_ 13.09.2006 *.212.244.57.36

Witam Was, czy ktoś może już się pochwalić jakością relacji ze współpracy z Polbank'iem???

sev 16.09.2006 *.gm100.internetdsl.tpnet.pl

10
Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z Polbankiem . Ja także byłem zainteresowany współpracą z tą instytucją ale...niestety nie udało mi sie na tyle zainteresować kogokolwiek z Polbanku aby porozmawiać na ten temat. Bedąc ostatnio w Warszawie postanowiłem pojechać do siedziby Polbanku aby porozmawiać na temat ewentualnej współpracy gdyż wczesniejsze maile z tym zapytaniem nie spotkały sie z odpowiedzią,jakie bylo moje zdziwienie kiedy pani na recepcji powiedziala ze niestety ale niemozna na ten temat z nikim porozmamwiac gdyż najpierw trzeba sie umowic poprzez maila,może bym i zrozumiał argumenty tej Pani jeżeli tylko ktokolwiek odpowiedziałby na te maile. Po rozmowie ze przejechałem pół Polski(dobrze ze nie tylko w tym celu)i ze może jednak znajdzie sie ktoś kto ma może jakąś wiedzę na ten temat(współpraca) Pani wykonała telefon ...jednak nie znalazł sie nikt....
Pozdrawiam wszystkich, obecnych i przyszłych współpracowników Polbanku.

Dave 11.02.2007 *.eur31.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Proszę Was o przemyślenia odnośnie współpracy z tym bankiem w kwestii punktu partnerskiego.

goranjs 13.02.2007 *.62.29.133.84

A jakie można mieć przemyślenia o firmie, która nie odpowiada na korespondencję ?

Kat4Ni 06.09.2007 *.abfi138.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Witam,

czy wkońcu komuś udało się skontaktowac z Polbankiem? Może ktoś prowadzi oddział. Czekam na informacje.

radex 11.12.2007 *.87-205-207-90.adsl.inetia.pl

63
Witam,

jak wielu z Was byłem/jestem zainteresowany współpracą z Polbankiem. Dotarcie do żywej osoby nie jest łatwe. Na maile nie odpisują, telefonicznie też ciężko kogoś złapać. W końcu po wielu próbach wyciągnąłem numer do przedstawiciela regionalnego, ten skierował mnie do kolejnej osoby, a ta do kolejnej.

W końcu umówiłem się na rozmowę w centrali. I... okazało się, że informacje zawarte na stronach tego serwisu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Zaproponowałem 2 lokalizacje (wstępnie: miasta) - jedno 60 tys. mieszkańców, drugie - 30 tys. mieszkańców. Obydwa "nie znajdują się w rolloucie banku na najbliższy rok". Pomijam, że w tym samym regionie mają oddział w mieście 18 tys. mieszkańców. Cóż, taka logika...

Co do opłat - z racji, że zostałem zobowiązany do zachowania w tajemnicy, mogę tylko napisać, że nie jest to 60 tys. zł jak podano w serwisie. Najwyraźniej mają wielu chętnych i próbują wyżyłować potencjalnych franchisingobiorców. Obecnie jest to kwota sześciocyfrowa, ale w swojej łaskawości dają kredyt na 15 lat. Nie trzeba więc płacić ani złotówki na wstępie.

W zamian przekazują placówkę z pracownikami, a naszym celem jest rozbudowanie tej placówki. Podejrzewam, że zarabiają też na czynszu, gdyż podali taką stawkę jaka nie występuje na danym terenie. Wszystkie koszty ponosimy sami. Po roku możemy zrezygnować z prowadzenia placówki i nie musimy już spłacać kredytu.

Oferta jest w sumie taka sobie. Gdyby oddział był przemyślany pod względem lokalizacji, wielkości, kosztów utrzymania to miałoby może sens. W moim przypadku, gdzie zaproponowano mi już istniejący dosyć duży metrażowo i personelowo oddział, funkcjonujący od kilku miesięcy, zlokalizowany blisko kolejnego punktu Polbanku i ponad 20 innych placówek bankowo-finansowych nie opłacało się to. Miasto około 70 tys. mieszkańców.

Polbank ma dobrą ofertę, podejście (przynajmniej w teorii) do klienta oraz jest widoczny w mediach. Ale modyfikując ofertę zaczynają przeginać...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.