Forum: Piekarnia ?? Kraków ?? 1475

lord_black 22.05.2006 *.witoldb.net.autocom.pl

2
Witam. Interesuje mnie frachsing w zakresie piekarni w Krakowie, ktoś ma doświadczenie w tym zakresie?
Z tego co czytałem o Piekarni Pod Telegrafem to raczej Kielce, a poza tym trzeba kupować piece itp. Ja chciał bym raczej tylko handlować nie produkować :)
Chętnie czekam na odpowiedzi.

Fotomaker 24.05.2006 *.abmw231.neoplus.adsl.tpnet.pl

WItam sklep z pieczywem zatem masz na myśli :) pośrednictwo :) niewielka inwestycja, bo wyposażenie niedrogie, spróbuj najpierw sam :) znajdź lokal dostawce pieczywa zatrakcyjnymi cenami i jakością, najlepiej samemu spróbować różnych produktów lub dać rodzince :) próbować polecam :)

lord_black 24.05.2006 *.witoldb.net.autocom.pl

2
Witam.
Masz może doświadczenie w tym zakresie?
Chętnie zadał bym parę pytań. Mysle o piekarni zgadza się, niepokoi mnie jednak niska marża na pieczywie. Dowiedziałem się ostatnio że jeden ze sklepów daje 7% marży :( a to mało. Nie wiesz może jak to wygląda w innych sklepach? lub też w firmowych sklepach piekarni?
pozdrawiam

pankaktus 27.09.2006 *.81.219.210.1

Polecam piekarnie HALAGARDA...dobre warunki, szeroki asortyment...elastyczne warunki...pomogą we wszystkim.. kiedys miałem z nimi umowe..dobrze wspominam współprace...

MK 28.09.2006 *.bis161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy można prosić o więcej informacji....
Ile trzeba zainwestować żeby uruchmić taki sklep?
Jak rozumem oni produkt gotowy przywożą czy wypiek następuje na miejscu?
Czy działają na terenie całego kraju?
Jak trzeba wyposażyć sklep?

Z góry dziękuje Panie Kaktus

pankaktus 03.10.2006 *.81.219.210.1

Więcej informacji na internetowej stronie tej piekarni... wprawdzie nie działa ona na zasadach franczyzowych ale to ma wiele plusów... zasady współpracy sa elastyczne... mogą dotyczyć tylko dostawy towaru ale moga tez polegać na ścisłej współpracy pod wspólnym logo.. chcąc więcej zarobic musisz więcej zainwestować..stara zasada w interesach..ja na twoim miejscu skorzystał z ich pełnej oferty.. z tego co pamiętam to zrobia Ci projekt,który pomoga pozytywnie zaopiniowac w sanepidzie..pomoga w zagospodarowaniu sklepu i reklamie...a jesli dobrze pamiętam i jeśli tam jeszcze pracuje niejaki pan Marek to pomoże Ci w dobraniu odpowiedniej lokalizacji....a bez niej nie ma sukcesu.. pozdro

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.