Forum: 5 a sec 1478

jaro 27.05.2006 *.host-201.skynet.net.pl

1
chciałem sie dowiedziec czy ktoś współpracuje na zasadach franczyzy z firmą 5 a sec
w szczególności to jak chwalicie sobie współprace i czy koncepcja jest dobrze przygotowana piszcie wszystko co wiecie zgóry dziekuje i pozdrawiam

Liwia 06.09.2006 *.80.54.172.32

10
Ja również proszę o info na temat tej sieci,najlepiej od franczyzobiorców.

viola 12.09.2006 *.212.244.57.36

7
Proponuję dowiedzieć się u źródła. Największy problem z tego co zdążyłam się zorientować leży w lokalizacji. Jeżeli takową znajdziecie (a w galeriach hipermarketów jest ciasno) to gratuluję. Czynsz, jaki "opłaca" się zapłacić to nie więcej jak 6000 netto.
Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.