Forum: Exe Jeans ma ktos jakies doswiadczenia? uwagi? 1475

RR112233 30.05.2006 *.enlubkonc19.enterpol.pl

witam. jesli macie jakies doswiadczenia z firma exe jeans bardzo prosze o komentarze

brutus 02.06.2006 *.cmy53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Totalna porażka. I to nie tylko u mnie. Daja dobre warunki współpracy, ale co z tego jak towar leży. A kiedyś trzeba za niego zapłacić. Jeszcze niektóre koszulki się sprzedają. Spodnie skrojone na Czechów, i u nas się nie sprzedają. Odradzam.

RR112233 02.06.2006 *.enlubkonc19.enterpol.pl

w jak duzym miescie masz ten sklep? i w jakim miejscu? ulica handlowa? centrum handlowe? jakie przychody generujesz? jesli moge wiedziec oczywiscie... dziekuje z gory za wszelkie informacje. pzdr

brutus 03.06.2006 *.cia9.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miasto pow. 100tys. mieszkańców, główna ulica handlowa. Przychody z Exe praktycznie zerowe. A miał to być sklep partnerski. Na szczęście sie zabezpieczyłem w inne marki bo już bym leżał i kwiczał.

RR112233 04.06.2006 *.enlubkonc19.enterpol.pl

dzieki za info. tez mam sklep na glownej ulicy handlowej w miescie pow 200tys... chce wlasnie cos w nim zmienic... jakie marki polecasz?? co u Ciebie najlepiej sie sprzedaje? meskie? damskie? jakich marek? jakiego rzedu przychody mozna wygenerowac? pzdr

brutus 06.06.2006 *.chk80.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podaj numer tel. to oddzwonię.

RR112233 06.06.2006 *.213-238-71-194.adsl.inetia.pl

numeru nie bede tu podawal... moj email yogix@interia.pl

Major 08.10.2006 *.xdsl-293.bielsko.dialog.net.pl

1
Exe trzeba umieć sprzedawać. U mnie bardzo dobrze, teraz mają super ceny i bardzo fajne ciekawe modele. Ale jak mówię nie sprzedaje się to jak popelinowe marki na naszym rynku.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.