Forum: co warto - pierwszy biznes?? 1483

Raydi 09.06.2006 *.cup2.internetdsl.tpnet.pl

1
W co warto wejść na początek?
Oczywiście ten pierwszy biznes, by nie był zbyt mocno kosztowny przy starcie.
Czy lepiej wziąść coś w ajencje?
Co możecie zaproponować?

piotrek_111 09.06.2006 *.bmj52.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Buda z kebabem. Kebaby są na topie od dłuższego czasu i jest tego typu przybytków od groma w każdym mieście. Jednak gdy znajdziesz lokalizację w miejscu gdzie kebabów nie ma, ale jest duży przepływ ludzi i dogodny dojazd możesz odnieść sukces przy inwestycji 10-20 tysięcy zł.

Drugim tanim pomysłem może być punkt opłat plus inne usługi. Dwa, trzy lata temu to był pomysł rewelacyjny w stosunku do zainwestowanych pieniędzy. Praktycznie jedynymi kosztami są tu zabudowa i komputer oraz wynajęte 3 metry kwadratowe w markecie. Mieścisz się w 5 tysiącach zł a dochód możliwy do osiągnięcia to kilka tysięcy zł.
Jednak po wielu głośnych aferach pozostali na rynku uczciwi pośrednicy stracili klientów i teraz z mozołem odbudowują ich zaufanie (często z dobrym skutkiem).

Co byś nie wybrał otwieraj sam - staraj się nie podpisywać umów franchisingowych bo wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle. Poczytaj sobie wątki na tym forum o Żabce i Kolporterze. Nigdy nie podpisuj weksli!

Mati 15.06.2006 *.88-199-19-26.tktelekom.pl

4
Zgodzicie się ze mną ze najlepszy biznes to taki, który posiada cechy;
- minimalny, bądz zerowy wkład własny
- sprawdzony
- oferujący towar-produkt, dla każdego
No tak ale czy jest taki?

Jeżeli ktoś jest zainteresowany prowadzeniem własnego biznesu,w którego nie trzeba władać pieniedzy,który oferuje sprawdzony i dobrze sprzedający sie produkt, to prosze o kontakt.
mati.niemiec@interia.pl

piotrek_111 16.06.2006 *.bmv169.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Dlaczego reklamujesz swoją firmę aż w trzech wątkach na raz? Troszkę nie ładnie.

Nie ma produktów dla każdego. Nawet mydło i pasta do zębów to jak się niestety okazuje produkty nie przez wszystkich używane:)
Tym bardziej produkty oszczędnościowe, które oferujesz nie są dla każdego. Są nie dla 90% społeczeństwa. Taki odsetek nie ma wcale oszczędności.
To co chcesz sprzedać jest szeroko dostępne w bankach i domach maklerskich. Dlaczego mam kupić u Ciebie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.