Forum: Rozkręć swój własny biznes... 1482

Mati 15.06.2006 *.88-199-19-26.tktelekom.pl

4
Firma ; "Alternatywa Projekt"

Czym się zajmujemy?
Jesteśmy niezależną firmą, która wyszukuje najlepsze produkty, usługi na rynku, które naszym zdaniem potrzebne są naszym klientom i po prostu je im oferujemy

Czym się teraz zajmujemy?
Oferujemy najlepszy naszym zdaniem na rynku produkt służący do oszczędzania i inwestowania oszczędności. (Wiele osób zaczyna oszczędzać na emeryturę, dla swoich dzieci, osoby przyjeżdzające z zagranicznych prac chcą w coś zainwestować ale nie wiedzą w co - dlatego im pomagamy w tym).

Co oferyjemy ?
Od początku ofeujemy przede wszystkim szkolenia z tego zakresu - wiedzy o produkcie, technik sprzedażi itp.)Możliwość tworzenia własnej firmy w firmie (w przypadku osób pracujących i uczących sie nie jest wymagana rejestracja działalnośći - dlatego można to na początek potraktować jako dodatkowy dochód, zajęcie a dopiero pózniej zająć się tym szerzej).
Nie potrzeba tu żadnego wkładu własnego .

Jak wiadomo - w grupie zawsze jest łatwiej - dlatego szukamy odpowiednich partnerów, ktorzy chcą zająć się sprawdzoym, dochodowym i potrzebym biznesem. Dzięki temu że skupiamy różnych partnerów z różnych miast Polski możemy zaoferować ciekawe warunki współpracy.

Jeżeli Jesteś zainteresowany odpisz mati.niemiec@interia.pl
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Niemiec Marcin
Firma ; "Alternatywa Projekt"

piotrek_111 16.06.2006 *.bmv169.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Pewnie to jakiś MLM?
Założę się, że tak :)

A tak na marginesie uważam, że lepiej klientom oferować kredyty niż produkty oszczędnościowe. Kredyty lepiej się sprzedają bo każdy chce kupować natychmiast, natomiast mało kto oszczędza i ma oszczędności. Większość narodu oszczędności nie posiada (90%) więc produkty, które oferujesz nie są dla nich.

Mati 16.06.2006 *.88-199-19-26.tktelekom.pl

4
Szanowny Panie Piotrze,
Czy czy zgodzi się Pan ze mną iż celem, marzeniem każdego z nas jest stworzenie sobie i (swojej rodzinie) odpowiednich warunków do tego aby zabewnić niezależność finansową.
Jednk aby to uczynić należy nauczyć się oszczędzania (i wykorzystywania odpowiednich-dostępnych dla każdego, możliwości jakie niesie ze sobą rynek finnsowy) inwestowania swoich oszczędności.
Stwierdzenie Panskie jakoby 90% społeczeństwa nie miało oszczędności jest jaknajbardziej chybione.
Każdy z nas może na czymś zaoszczędzić - po to aby zainwestować w swoją przyszłość.
Przyszłość - bo o tym mowa.
Proszę pamiętać o jednym :
Kredyty - im człowiek ma więcej długów tym słabszym się staje - jest bardziej uzależniony a tu przecież nie o to chodzi.
Napisał Pan iż 90% społeczeństwa nie posiada oszczędności - oczywiście nie mogę się z Panem w tej kwestii zgodzić ponieważ cieszymy się zainteresowaniem ze strony naszych klientów i wciąż rozszerzamy swoją działalność. A poza tym nigdy nie jest zapóżno na to aby zacząć oszczędzać.
Ludzie, społeczeństwo nieraz nie zdaje sobie sprawy z tego jakie są dostępne możliwości na rynku finanowym - metod oszczedzania przy jednoczesnym inwestowaniu kapitału.
Tego właśnie uczymy naszych gości podczas Forun Finansowego, gdzie w sposób jasny i klarowny uczestnicy spotkania poznają kwestię tej materii.
Sredecznie pozdrawiam
Niemiec Marcin

Magik 18.06.2006 *.btv227.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj Panie Marcinie,
strasznie milo sie czyta panski post, ale juz to gdzies slyszalem, chetnie poczytam panska oferte skierowana do nas. Prosze o przeslanie mi informacji na skrzynke.
Pozdrowionka Magik :)

PS. Piotr HE HE

46adams 19.06.2006 *.bkr69.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam .
Jesli Możliwe to proszę o więcej wiadomości. Chętnie zapoznam się z Pana ofertą.
Adam

ewa17 19.06.2006 *.user201-057.satfilm.net.pl

Czy orientujecie sie jak wygląda współpraca z firma Poltelkom?Ta spółka prowadzi punkty z akcesoriami do telefonów kom Teletorium.Jeżeli coś wiecie to będę wdzieczny za info.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.