Forum: Portal franchisingowy w Niemczech 1475

AAA 02.11.2002 *.pb120.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Ostatnio przeglądałem portal o franczyzie na stronie niemieckiej.
Można dostać zawrotu głowy !!!
Wszystkie wyczerpujące informacje.
PROFESJONALIZM !
(Może by tak Redakcja zerknęła okiem na to cacko)
Podaje adres:http://www.dfv-franchise.de/start.html
To tylko adres jednego z wielu.
Tylko pozazdrościć franczyzobiorcom z Niemiec.
Dziękuję

BBB 02.11.2002 *.prosie8.acn.pl

Redakcja podaje inny adres niemieckiej strony, więc z ciekawością wszedłem na tę drugą. I musze stwierdzić, że prawdą jest stwierdzenie o Polakach, że swego nie znamy, a cudze chwalimy. Polski portal jest ciekawszy i od strony merytorycznej ( zwłaszcza rozdział Prawo i podatki) i od wizualnej, np. uważam, ze na polskiej stronie są ciekawiej i ładniej prezentowane systemy franczyzowe. Biorąc pod uwagę, że kapitalizm w Niemczech ma przewagę nad nami jakiś 50 lat, to polski portal jest naprawdę na dobrym europejskim poziomie.

Redakcja 02.11.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Śledzimy zmiany na portalch franchisingowych na całym świecie (ostatnio odwiedziliśmy w tej sprawie Indie). I tak na przykład Targi On-line są pomysłem zaczerpniętym z zachodnich portali o franchisingu. Zaczerpniętym, ale nie identycznym, bo możliwe było jego twórcze rozwinięcie.

Jestem przekonany, że autorzy zachodnich portali podglądają również nas i czasem coś zapożyczą. Możemy zapewnić wszystkich forumowiczów - trzymamy rękę na pulsie wydarzeń.

Kolego AAA, napisz na forum albo bezpośrednio do redakcji, jaki element z niemieckiej strony tak zawrócił Ci w głowie. Jeśli rzeczywiście nie ma jego odpowiednika u nas, przemyślimy uzupełnienie treści portalu. Bądź profesjonalistą i napisz konkretnie, a być może pomożesz wszystkim z branży.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.