Forum: Pośrednictwo kredytowe - z którą firmą podjąć współpracę?

02.11.2016
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Temat - Finanse - z punktu widzenia Przedsiębiorcy, czy też Osoby fizycznej nie prowadzącej działalnosci gospodarczej był, jest i będzie jednym z najważniejszych dla każdego z nas. Wszyscy mamy w swoim życiu jakies problemy, swoje potrzeby, swoje plany i marzenia. Niektórzy chcą się ciągle rozwijać (siebie lub firmę) i potrzebują do tego wsparcia z zewnątrz, inni muszą w ten sposób zabezpieczyć swoje codzienne potrzeby. Generalnie każdy z nas ma inną wizję swojego życia, choć wiele z nich się może się powtarzać. Czasem faktycznie warto skorzystać z usług firm posrednictwa finansowego w związku z np. dużym doswiadczeniem pracy w bankowosci ich przedstawicieli, wiedzą i przede wszystkim możliwoscią szybkiej weryfikacji i wspólnego dopasowania z Klientem odpowiednich dla niego rozwiązań. Oczywiscie jak w każdej dziedzinie tak nie inaczej jest w finansach chcemy współpracować z uczciwymi i profesjonalnymi osobami, które naprawdę chcą nam pomóc. Warto dlatego rozmawiać ze swoimi znajomymi, pytać i kontaktować się z osobami których usługi prawdziwie i szczerze polecają inni. Takie mamy czasy, że konkurencja jest duża i czasem trudno zdecydować się na współpracę z konkretną firmą. Warto jednak szukać pomocy i rozwiązań ponieważ działając w pojedynkę nie wszyscy będą mieli tyle wytrwałosci by samemu załatwiać wszystkie sprawy.

17.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Prawda jest taka, że wszystkie te firmy pośrednictwa finansowego są dogadane z bankami. To po prostu filie sprzedażowe, które jakby co gwarantują im pomoc prawną .

18.12.2016
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Szanowni Państwo, 

interesuje mnie sprzedaż produktów finansowych na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego, poprzez oferowanie ich swoim klientom. Interesuje mnie współpraca w systemie prowizyjnym. Proszę o przesłanie mi ofert i warunków współpracy. 

Angelika 

18.12.2016
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Szanowni Państwo, 

interesuje mnie sprzedaż produktów finansowych na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego, poprzez oferowanie ich swoim klientom. Interesuje mnie współpraca w systemie prowizyjnym. Proszę o przesłanie mi ofert i warunków współpracy. 

Angelika

 amichalska.oln@gmail.com

19.01.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Oferujemy możliwośc współpracy dla biur kredytowych.WIecej informacji na stronie: https://novacash.eu

26.01.2017
wypowiedź: 1
*.agencjafaceit.pl

Z takich firm pośrednicywa kredytowego to kojarzę BRS. Mają dobre opinie,  system wsparnia dla punktów współpracujących i własną aplikację mobilną. Paru znajomych z nimi współpracuje i chwalą to sobie.

27.06.2017
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

Probitas Finance jest strzałem w 10! Prowizję wypłacają od ręki (tego samego dnia co kredyt). Mają najlepsze stawki na rynku i są solidni. Dają lepsze oferty niż można dostać beposrednio w banku. Tutaj  http://www.probitasfinance.pl jest ich strona.

28.06.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Hej,

odbiegając delikatnie od tematu - chcę zaciągnąć kredyt na budowę domu? Gdzie (w którym banku) najlepiej wziąć taki kredyt? Macie jakieś doświadczenia?

04.07.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Dwie nowe kampanie !!!

 Trzynastka to innowacyjne rozwiązanie na rynku pożyczkowym - to nic innego jak karta pożyczkowa którą można płacić za bieżące wydatki.
Cechy produktu:
- do 3000 zł na bieżące wydatki
- możliwość wykorzystania tylko potrzebnej kwoty
- by otrzymać kartę wystarczy mieć ważny dowód osobisty, numer komórkowy oraz rachunek bankowy w Polsce
Model prowizyjny i stawka - CPL+CPS

    CPL - 4 zł netto - Klient potwierdza zainteresowanie
    CPS - 64 zł netto - podpisana umowa

Oraz:

Finiata to prosty, bezpieczny i szybki system faktoringowy.

Faktoring jest usługą finansową, która polega na wykupie przez faktora (tu Finiata) nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstw należnym im od kontrahentów.

Produkt przeznaczony dla firm - od jednoosobowych działalności gospodarczych po grupy kapitałowe.

Model i stawka CPA +CPS:

    CPA - 60 zł netto - rejestracja konta (poprawne i pełne dane) oraz jedna wgrana faktura
    CPS - 30 zł netto - Klient powracający (każdorazowe sfinansowanie faktury).

Zapraszamy do promowania !
Nasz adres:https://novacash.eu/

Szukasz szybkiej pożyczki:https://wnet-pozyczka.pl/

 

05.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogólnie lepiej takie pośrednictwo kredytowe dać jakiemuś biurze rachunkowemu. Powiem ci szczerze że biura rachunkowe Szczecin dobrze zajmują się sprawami pośrednictwa kredytowego. Lepiej jest skorzystać z takiej opcji i tego pośrednika załatwić sobie sprawnego. 

05.07.2017
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

 

Informujemy  o włączeniu w naszej sieci nowej kampanii Konkretna Kasa!

Konkretnakasa.pl to portal dzięki, któremu można uzyskać pożyczkę.

Proces otrzymania  pożyczki za pomocą portalu konkretnakasa.pl:

1) Klient rejestruje się na stronie www.konkretnakasa.pl

2) Ze strony www.konkretnakasa.pl zostaje przeniesiony na stronę pożyczki Rapida, gdzie uzupełnia dane do wniosku - swoje oraz dane Gwaranta (Gwarant musi być właścicielem nieruchomości);

3) Do każdego Klienta, który nie uzupełni wniosku, Call-Center wykonuje telefon, żeby dokończyć proces;

4) Kompletny wniosek - złożony przez Klienta i Gwaranta - jest rozliczany w modelu CPL.

5) Wypłata pożyczki oznacza rozliczenie dodatkowo w CPS.

Cechy produktu:

     Klient nie jest sprawdzany w rejestrach dłużników, wymagany jest Gwarant, posiadający własną nieruchomość
    maksymalna kwota pożyczki do 25 000 zł
    maksymalny okres spłaty pożyczki 48 miesięcy

Model i stawka prowizyjna CPL+CPS

    CPL - 5 zł netto - poprawnie wypełniony cały wniosek, wraz z danymi Gwaranta
    CPS - 250 zł netto - sprzedaż pożyczki

Adres naszego programu partnerskiego to: https://novacash.eu


A może szukasz szybkiej pożyczki? Jeśli tak zajrzyj tu: https://wnet-pozyczka.pl

25.10.2017
wypowiedź: 1
*.net.hawetelekom.pl

Od siebie mogę także Probitas Finance polecić. Wszystko co pisze nati jest prawdą - i to o prowizjach bezproblemowo wypłacanych, i to, że pomagają wymegocjować lepsze warunki w bankach. Pełna profeska. W tej branży łatwo o mniej uczciwe zagrania, ale nie w Probitas Finance.

13.11.2017
wypowiedzi: 2
*.ssp.dialog.net.pl

A słyszeliście o czyms takim jak wykup faktur? Tutaj http://firmatoty.pl/finiata  sobie na ten temat poczytajcie. Zawsze to dobre rozwiązanie, jeżeli firma ma problemy z płynnością finansową ze względu na faktury z odroczonym terminem płatności.

22.11.2017
wypowiedź: 1
*.28.32.7

Szukam  do współpracy operatora  kredytów pozabankowych  wck_ostrow@o2.pl

06.12.2017
wypowiedź: 1
*.235.ipv4.supernova.orange.pl

Ja z Probitas Finance współpracowałam w temacie konsolidacji kredytów. Samodzielnie temat był dla mnie nie do przebrnięcia. Tam dostałam fachową pomoc i ostatecznie kredyt, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Polecam zdecydowanie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.