Forum: Pośrednictwo kredytowe - z którą firmą podjąć współpracę? - finanse i bankowość 106

Majki 16.06.2014 *.host-89-228-209-91.kalisz.mm.pl

18

Mam ofertę współpracy w kredytch. Co myślicie by zacząć współpracę z Idea Expert i zacząć sprzedawać kredyty? Biznes nie jest sezonowy, kręci się non stop, nawet w kryzysie.

Rzecznik Idea Expert 26.11.2014 *.37.190.200.153

1

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy z Idea Expert, jednym z największych pośredników kredytowych w Polsce. Zapewniamy m.in. jedne z najwyższych prowizji, dostęp do materiałów i szkolenia.

Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert

areko 18.02.2015 *.abpx32.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Polecam
agarkredyty.pl

Milla 17.03.2015 *.ip-89-250-203-146.rev.snt.net.pl

5

Witam,

na chwilę obecną rozpoczełam projekt mający na celu rozszerzenia działaności ogólnopolskiej firmy doradztwa finansowego. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany szczegółami współpracy, co możemy Państwu zaoferować zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Matt Malinowski 18.03.2015 *.chello062179000004.chello.pl

2

witam, mam pytanie ponieważ posiadam bardzo dużo klientów którzy sa zainteresowani kredytami bez bik w kwotach powyzej 10tys do nawet 200tys. Proszę o informację gdzie moge przeprocesowac takie wnioski? Aktualnie wpsolpracuje z finanovacash.

Goosc11 18.05.2015 *.d60-155.icpnet.pl

4
Jak dla mnie najlepsi w doradztwie finansowym są Oni http://p.pw/bae5pr

Goosc11 18.05.2015 *.d60-155.icpnet.pl

4

Jak dla mnie najlepsi w doradztwie finansowym są Oni http://p.pw/bae5pr

Milosz Milosz 29.08.2015 *.195.117.104.240

1

Na tej stronie są głównie chwilówki i ubezpieczenia . Ale można do nich napisać i wtedy załatwiają kredyty bankowe . Np.1. Credit Agricole 2. Eurobank 3. Getin Bank 4. Raiffeisen Bank 5. Idea Bank 6. Alior Bank 7. BOŚ Bank... ...i pozostałe dziewiętnaście innych banków. Najczęściej realizujemy klientów od 390 pkt w BIK, młode firmy (3 miesiące działalności), firmy bez ZUS/US, bez historii kredytowej.

http://centrumfinansowe.wix.com/pozyczki

Radosław777 05.10.2015 *.aeok89.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Podjąłem współpracę w Idea Expert i to był strzał w dziesiątkę. Dostałem własną darmową stronę www i pomoc doradców. Mam szeroką ofertę produktową, dostęp do e-learningu i plików niezbędnych do codziennej pracy. Polecam spróbować i cieszyć się własnym biznesem.

bankier1 11.11.2015 *.public-gprs360284.centertel.pl

1

polecam www.kfprofit.pl , współpracują z wieloma bankami i pomogli już wielu trudnym klientom

Jowita Kukulska 13.10.2016 *.31.6.162.116

1

witam jestem pracownikiem banku i nawiąże wspołprace z pośrednikami finansowymi jestem mobilnym doradca finansowym

Emi 19.10.2016 *.109241049165.elblag.vectranet.pl

2

Cześć,

Jesteś pośrednikiem finansowym?
Zależy Ci na szybkiej decyzji kredytowej dla swoich klientów?
Cenisz sobie rzetelność i mobilność?
Chcesz aby Twój klient wracał do Ciebie zadowolony i przyprowadzał ze sobą znajomych?
Potrzebujesz nowych klientów, którym będziesz mógł złożyć ofertę kredytu?

Jeżeli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, zapraszam Cie serdecznie do współpracy ze mną.
Jestem doradcą klienta w Eurobank S.A i poszukuje osób, które w swojej pracy, na co dzień pośredniczą w udzielaniu kredytów.
Ze swojej strony oferuje zaangażowanie oraz priorytetowość w zlecanych sprawach, w myśl zasady "Spieszmy się zajmować naszymi pośrednikami, tak szybko odchodzą."
Oferuje współprace również na zasadzie wymiany. Jeżeli u mnie klient nie będzie mógł dostać kredytu, to dlaczego nie oddać go w Twoje ręce? :)

Pozdrawiam serdecznie,
Emilia Markisz
Eurobank

Marta40 24.10.2016 *.afgg123.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Emi z Eurobanku naposz do mnie martaaaaaaa40@interia.pl

Sylwerek 26.10.2016 *.secured-by.zenmate.com

2

Emi Eurobank proszę o kontakt sylwerek123@op.pl

Sylwerek 26.10.2016 *.secured-by.zenmate.com

2

Jowita jaki bank reprezentujesz?

Emi 26.10.2016 *.109241049165.elblag.vectranet.pl

2

Sylwerek i Marta40 - dziękuję za reakcję na moją wypowiedz, w odpowiedzi na Państwa wiadomości powyżej ,podejmuję kontakt- drogą mailową.

pozdrawiam,

Emilia Markisz

Eurobank

Smith Walter 27.10.2016 *.197.210.226.249

1

Witam jestem Smith Walter..i zostały niecierpliwością na konkretnej i rzeczywistej firmy pożyczki, dopóki nie spotkałem Eric którzy dają w ofercie pożyczki kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt mieszkaniowy, kredyt auto, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia itp i wierzyłam więc szukać w internecie i spotkała pani zeznawać, jak Eric pomóc jej kredytu, więc skontaktować się z panią, a ona mnie przedstawić Panu Eric który obiecał mi pomóc i rzeczywiście zrobił tak jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki. nigdy nie myślałem, nadal istnieją wiarygodne poĹĽyczkodawcy, Mr.Eric którzy rzeczywiście pomagał ludziom z kredytu i zmienił moje przekonanie wciąż niezawodne kredytodawców tam, osoba Eric można się z nim skontaktować z tymi e-mail: Proszę ericloanfinance@gmail.com~~HEAD=pobj przechodzą te wiadomości po być może trzeba odbierać swoją pożyczkę Eric jest geniuszem pożyczki pożyczkodawcy.

www.mkinwest.pl 02.11.2016 *.user-94-254-239-44.play-internet.pl

6

Temat - Finanse - z punktu widzenia Przedsiębiorcy, czy też Osoby fizycznej nie prowadzącej działalnosci gospodarczej był, jest i będzie jednym z najważniejszych dla każdego z nas. Wszyscy mamy w swoim życiu jakies problemy, swoje potrzeby, swoje plany i marzenia. Niektórzy chcą się ciągle rozwijać (siebie lub firmę) i potrzebują do tego wsparcia z zewnątrz, inni muszą w ten sposób zabezpieczyć swoje codzienne potrzeby. Generalnie każdy z nas ma inną wizję swojego życia, choć wiele z nich się może się powtarzać. Czasem faktycznie warto skorzystać z usług firm posrednictwa finansowego w związku z np. dużym doswiadczeniem pracy w bankowosci ich przedstawicieli, wiedzą i przede wszystkim możliwoscią szybkiej weryfikacji i wspólnego dopasowania z Klientem odpowiednich dla niego rozwiązań. Oczywiscie jak w każdej dziedzinie tak nie inaczej jest w finansach chcemy współpracować z uczciwymi i profesjonalnymi osobami, które naprawdę chcą nam pomóc. Warto dlatego rozmawiać ze swoimi znajomymi, pytać i kontaktować się z osobami których usługi prawdziwie i szczerze polecają inni. Takie mamy czasy, że konkurencja jest duża i czasem trudno zdecydować się na współpracę z konkretną firmą. Warto jednak szukać pomocy i rozwiązań ponieważ działając w pojedynkę nie wszyscy będą mieli tyle wytrwałosci by samemu załatwiać wszystkie sprawy.

Angela 18.12.2016 *.public-gprs400923.centertel.pl

2

Szanowni Państwo,

interesuje mnie sprzedaż produktów finansowych na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego, poprzez oferowanie ich swoim klientom. Interesuje mnie współpraca w systemie prowizyjnym. Proszę o przesłanie mi ofert i warunków współpracy.

Angelika

Angela 18.12.2016 *.public-gprs400923.centertel.pl

2

Szanowni Państwo,

interesuje mnie sprzedaż produktów finansowych na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego, poprzez oferowanie ich swoim klientom. Interesuje mnie współpraca w systemie prowizyjnym. Proszę o przesłanie mi ofert i warunków współpracy.

Angelika

amichalska.oln@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.