Forum: Aigo - placówki partnerskie 1478

angela 18.07.2006 *.arj106.internetdsl.tpnet.pl

3
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o założeniu placówki partnerskiej AIGO? Czy lepeij założyć taką placówkę w małym mieście gdzie nie ma konkurencji ze strony banków nastawionych na pożyczki gotówkowe,czy też w większym mieście gdzie bedzie więcej potencjalnych klientów ,ale i konkurencja.Poza tym czy to dobry model biznasowy,aby nastawić się tylko na pożyczki gotówkowe?

GRA 18.07.2006 *.acfw152.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy AIGO już zaczęło współpracować z partnerami????

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.