Forum: Kto tu zarabia? 1482

Abadon 20.07.2006 *.aamg7.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytając różne wypowiedzi na łamach tego forum,dochodzę do wniosku,że tak naprawdę to zarabiają tylko franczyzodawcy.A franczyzobiorcy to "frajerzy",którzy dają się wrobić w koszty.Jeśli się mylę,to wyprowadźcie mnie z błędu.Czekam na konkretne przykłady.

MiWi 20.07.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Na każdym forum znajdziesz więcej narzekań niż pochwał. Każdy zadowolony dzieli się swoimi obserwacjami z 10 osobami, a niezadowolonuy ze 100 osobami. A tutaj, kiedy chodzi o biznes zadowoleni mają jeszcze mniej motywacji żeby komuś polecać dany biznes, bo obawiają się potencjalnej konkurencji w pobliżu swoich lokalizacji. I znam dużo osób które mają po kilka czy kilkanaście franczyz. Jakby im pierwsza nie poszła, to by kolejnych nie otwierali.

piotrek_111 20.07.2006 *.bmp196.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Można prosić o konkrety MiWi???
Z jakimi firmami współpracują twoi znajomi i dlaczego warto? Wal śmiało na forum, wymienieni przez Ciebie franchisodawcy tylko się ucieszą z dobrej opinii, którą mają wśród biorców. Zdecydowanie na forum brakuje pochwał dla solidnych firm. Wpisujcie - z kim i dlaczego warto?

goranjs 21.07.2006 *.62.29.133.85

Do Abadona : a czekaj sobie. Najlepiej to na gotowe. Podpisz cyrograf z Żabką lub Kolporterem i pochwal się sukcesami. Wszyscy chętnie poczytają.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.