Forum: Czy warto otworzyć salon ery???

03.08.2006
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Czy warto otworzyć salonik ery w lokalu 30metrów kwadr. w mieście 14 tyś.zaznaczam że jest Plus i Orange.Jaki jest koszt inwestycji i jakie są prowizje od sprzedaży aktywacji?

03.08.2006
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi ponieważ jej nie ma. W ostatnim czasie ta firma została trochę z tyłu za konkurencją, do tego mogło się przyczynić zamieszanie we władzach.

www.franchising.blog.onet.pl - proponuje przeczytać „Czy powstanie nowa sieć franczyzowa?”

Warto przeczytać i poczekać...

Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.