Forum: Cartridge World

29.05.2003
Kuba
*.acn.pl

Czy ktoś ma jakieś ciekawe wiadomości na temat Cartridge World? Nic o nich na forum nie znalazłem.

30.05.2003
Dobi
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To całkiem fajna sieć, mówię to jako ich klient. Niedawno skończył mi się tusz do drkarki i nigdzie nie mogłem go kupić - nietypowa drukarka. W ich sklepie w Warszawie na Hożej - mieli go (sprowadzili ze swojego magazynu centralnego). Wydaje mi się jednak że nie mają dużego obrotu.

30.05.2003
Kuba
*.acn.pl

Dzięki, Dobi. Wielkość asortymentu dobrze o nich świadczy. Może ktoś jeszcze ma jakieś uwagi nt. ich działania albo zna jakieś szczegóły "od kuchni"?

23.04.2006
wypowiedzi: 2
*.25.24.253

Chcę na niniejszym forum zpoczątkować dyskusję na temat Cartridge World.Ciekaw jestem czy ktoś z Państwa interesował się tą współpracą? Proszę o wyczerpujące,na miarę własnej wiedzy,wypowiedzi.Osobiście jestem bardzo zainteresowany tą franczyzą.Pozdrawiam!

08.05.2006
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

Ja tylko powiem, że właściciel Trojmiejskich dwóch oddziałów wystawił je na sprzedaż, wieć chyba nie jest kolorowo, pozatym jego lokale świeca pustkami.

24.05.2006
Fotomaker
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hmm... interesujące... widać w tej branży jest bardzo różnie :) ale patrząc na ceny i marże jakie te firmy stosują to się nie dziwię.

16.08.2006
hplex
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy ktoś wie coś na temat firmy cartidge world czy jest to firma godna zaufania?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.