Forum: Cartridge World 1475

Kuba 29.05.2003 *.prosie5.acn.pl

Czy ktoś ma jakieś ciekawe wiadomości na temat Cartridge World? Nic o nich na forum nie znalazłem.

Dobi 30.05.2003 *.qx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

To całkiem fajna sieć, mówię to jako ich klient. Niedawno skończył mi się tusz do drkarki i nigdzie nie mogłem go kupić - nietypowa drukarka. W ich sklepie w Warszawie na Hożej - mieli go (sprowadzili ze swojego magazynu centralnego). Wydaje mi się jednak że nie mają dużego obrotu.

Kuba 30.05.2003 *.prosie9.acn.pl

Dzięki, Dobi. Wielkość asortymentu dobrze o nich świadczy. Może ktoś jeszcze ma jakieś uwagi nt. ich działania albo zna jakieś szczegóły "od kuchni"?

koziorozec 23.04.2006 *.213.25.24.253

2
Chcę na niniejszym forum zpoczątkować dyskusję na temat Cartridge World.Ciekaw jestem czy ktoś z Państwa interesował się tą współpracą? Proszę o wyczerpujące,na miarę własnej wiedzy,wypowiedzi.Osobiście jestem bardzo zainteresowany tą franczyzą.Pozdrawiam!

Analityk 08.05.2006 *.rf178.internetdsl.tpnet.pl

3
Ja tylko powiem, że właściciel Trojmiejskich dwóch oddziałów wystawił je na sprzedaż, wieć chyba nie jest kolorowo, pozatym jego lokale świeca pustkami.

Fotomaker 24.05.2006 *.abmw231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hmm... interesujące... widać w tej branży jest bardzo różnie :) ale patrząc na ceny i marże jakie te firmy stosują to się nie dziwię.

hplex 16.08.2006 *.bfx210.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy ktoś wie coś na temat firmy cartidge world czy jest to firma godna zaufania?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.