Forum: Vento Milano Co o tym sądzicie??

04.09.2006
MKWW
*.adsl.inetia.pl

Czy Ktoś może wie cos o tej Firmie mam zamiar otworzyc sklepik z ich ubraniami co o tym sadzicie moze ktos cos wie??Jak współpraca z firmą i jak sprzedajność towaru??Dzieki za jaka kolwiek odpowiedz!!

05.09.2006
MKWW
*.adsl.inetia.pl

no ludzie napiszcie co kolwie może coś słyszeliście jak się sprzedają te ubrania musze podjąć decyzję proszę o pomoc.

06.09.2006
rekrut
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niewiemy co to jest..

06.09.2006
goranjs
*.29.133.84

No właśnie , nie wiemy ...

06.09.2006
MKWW
*.in.lublin.pl

hmmmm no to taka firma z damskimi ciuchami oferuje otwarcie sklepów partnerskich kilka jest myślałam,ze może ktoś cos wie może ktos ma coś takiego otwarte???

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.