Forum: Cafe Minute......kto zna,kto widział,kto wie??

25.11.2004
Woocash
*.internetdsl.tpnet.pl

czy ktos wie cos na temat cafe minute jak sobie radza, pyt do mieszkancow warszawy bo woem ze tam dziala ta firma.

25.11.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Widziałem ich w Wola Parku.

30.12.2004
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzialem Cafe Minute na Centralnym w W-wie. od jakiegos czasu zastanawiam sie nad tmy systemem. Jednak mam maly problem. Mieszkam w malym miescie (Kalisz - ok 100.000 mieszkancow) i zastanawiam sie czy znajdzie sie tu ktokolwiek kto kupi tu dobra kawe za ktora bedzie musial zaplacic wiecej niz 3zł. Czy znacie kogos kto ma Cafe Minute w malym miescie i powodzi mu sie??

01.01.2005
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oni na razie są tylko w Warszawie

01.01.2005
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pomysł jest tsuper tylko inwestycja kolosalna

07.09.2006
*.219.210.1

Czy jest w polsce ktos kto był lub jest biorcą tego systemu???? a moze ktoś widział taki punkt na galerii. Chcę wiedzieć wszystko...na portalu i na ich stronie są sprzeczne informacje...ponoc punkty pojawiają sie i szybko znikają ....z jakich powodów??? proszę o kontakt ludzi mających wiedze na ich temat.

14.09.2006
zibi_
*.244.57.36

spójż na nazwę "cafe MINUTE"

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.