Forum: Gorąca prośba do redakcji !!!!! 1483

pankaktus 07.09.2006 *.81.219.210.1

Zwracam się z gorącą prośbą o przywrócenie do menu "CZARNEJ LISTY",czyli spisu nierzetelnych firm, nadużyć i zafałszowań. Myślę że zgodnie z prawem powinniśmy mieć dostęp do wiedzy na temat ciemnej strony franchisingu, a raczej firm które powstawały w blasku świec z zamiarem pasożytowania na biorcach.

MKWW 08.09.2006 *.213-238-78-222.adsl.inetia.pl

popieram prośbę powinniśmy mieć możliwość zobaczenia kto jest ok a kto nie!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.