Forum: Co zrobić za jakieś200 tys.?? 1475

MKWW 08.09.2006 *.213-238-78-222.adsl.inetia.pl

Szukam i szukam i nic nie mogę znaleść może ktoś mi pomoze może ktoś ma jakies pomysł lub jakąś propozycję?Czytałam o wielu firmach czytała kilka umów akie otrzymałam i niechce podejmowac takiego ryzyka.Prowadze w tym momencie własny sklepik chciała bym sie rozwinąć,ale jest to strasznie trudne poniewaz nigdzie nie mozna pozyskac lokalu!Dlaczego??Wygrywaja firmy frnczyzowe!!czekam dzieki

sylwia 08.09.2006 *.sni-rb43.lom.netster.pl

witam czy to Ty prowadzisz sklep obuwniczy??

Liwia 09.09.2006 *.80.54.172.32

10
Witam ponownie MKWW...Jezeli jestes ze slaska to jest do sprzedania łakomy kąsek franczyzowy.wiecej na mail.

Liwia 09.09.2006 *.80.54.172.32

10
Witam ponownie MKWW...Jezeli jestes ze slaska to jest do sprzedania łakomy kąsek franczyzowy.wiecej na mail.

goranjs 09.09.2006 *.62.29.133.86

No . laski , co to za tajemnice na forum ? My chłopcy - franczyzowcy też chcemy wiedzieć.

MKWW 11.09.2006 *.213-238-71-178.adsl.inetia.pl

Tak to ja prowadzę sklepik obuwniczy odpowiedz pierwsza hehe.A co do łakomego kąska to niestety nie jestem ze Śląska,ale chetnie posłucham o pomyśle może da to sie zrobic i w inny rejonie Polski???Pozdrawiam Dzieki za odpowiedzi!

rekrut 12.09.2006 *.dxk78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to jest ten łakomy kąsek.....

sylwia 15.09.2006 *.sni-rb43.lom.netster.pl

Pytanie do MKWW: czy zechcesz sie podzielic swoim doswiadczeniem w branzy obuwniczej,powaznie rozwazam ten temat

MKWW 16.09.2006 *.213-238-73-232.adsl.inetia.pl

no to pytaj!!!

sylwia 16.09.2006 *.sni-rb43.lom.netster.pl

jezeli nie masz nic przeciwko wolalabym na email:opra2@o2.pl

Yes Biżuteria Sp z o.o. 20.09.2006 *.ip-213-17-203-251.netia.com.pl

12

JEŚLI MARZYŁEŚ O ZAŁOŻENIU WŁASNEGO
SKLEPU JUBILERSKIEGO
OTO NIEPOWTARZALNA OKAZJA


Jesteś ambitny i odpowiedzialny?
Szukasz pewnych wspólników aby zainwestować swoje pieniądze?
Chcesz rozpocząć własny biznes, ale boisz się ryzykować?
Właśnie na Ciebie czekamy?


Sklepy Jubilerskie YES poszukują partnerów w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Gorzowie Wlkp., Koninie, Krakowie, Lublinie, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Rybniku, Słupsku, Sosnowcu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bytomiu, Raciborzu oraz w Opolu do prowadzenia sklepów na zasadzie franchisingu w lokalach, których YES jest najemcą w nowopowstających centrach handlowych.

INFORMACJE DLA BIORCY LICENCJI

Przewidywana suma inwestycji

Inwestycje trwałe:

ok. 70 tys. zł netto - dostosowanie lokalu do standardu budowlanego zgodnie z wizualizacją YES
Inwestycje w ruchomości:
ok. 80 tys. zł netto - meble i wyposażenie zgodnie z wizualizacją YES,
Inne opłaty:
10 tys. zł netto - opłata wstępna (licencyjna)
Podstawowe wymagania sieci:

Silna motywacja do prowadzenia własnej firmy.
Osobiste zaangażowanie w pracę sklepu.
Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach i do ciągłego podnoszenia kwalifikacji w trakcie organizowanych treningów.
Przestrzeganie zasad pracy sieci, zawartych w podręczniku operacyjnym.
Kontakt:
Maciej Łączkowiak Manager ds. rozwoju sieci detalicznej YES
Tel:(0-61) 8611 131, fax: (0-61) 861 11 10

Zapraszamy na IV Ogólnopolski Salon Franchisingu
12-14 października 2006
w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Stoisko nr 2.05


--------------------------------------------------------------------------------

Powyższa informacja reklamowa została do Pana/Pani wysłana w związku ze zgodą wyrażoną przez Pana/Panią przy wpisie do Rejestru kandydatów na franczyzobiorców. Redakcja portalu www.franchising.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Przed podpisaniem umowy o współpracy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.