Forum: Strony o franchisingu

12.09.2006
Marta24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zniecie jakies inne strony o franchisingu niz franchising.info.pl? potrzebuje jak najwiecej informacji na ten temat do mojej pracy magisterskiej. Jaka znacie jakies ciekawe linki to piszcie!!! dzieki

15.09.2006
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj Magdo. Ja również pisze pracą na temat franchisingu. W sumie żadnych innych sensownych stron jak do taj pory nie znalazłem, ale jak byś chciała wymienić się doświadczeniami to odezwij się do mnie na maila: jedrasm@tlen.pl. Mam trochę materiałów może sobie jakoś pomożemy:) Pozdrawiam

15.09.2006
goranjs
*.29.133.86

www.franchise-net.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.