Forum: Portal - opinia

13.09.2006
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Wydaje mi się, że przesadzili Państwo z ilością banerów na Państwa stronie. W chwili obecnej mając 1 mbit łącze mam problemy z odnaleziem interesujących informacji. W ramach bojkotu nie zamierzam otwierać Państwa strony do końca miesiąca. Mam nadzieję że nie będę zmuszony kontynuować mojego protestu w przyszłym miesiącu

14.09.2006
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz rację leon!
Nie tylko ciebie wkurzają te banery. Redakcja portalu wzięła za to kasę i cieszy michę, a tymczasem odstraszają one tylko userów.

Fuj !!!

14.09.2006
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Tak jest!!! Aby uniknąć reklam wyrzućmy jeszcze telewizory i zamalowywujmy billboardy na ulicach!!!

14.09.2006
zibi_
*.244.57.36

Tak, to chamstwo brać pieniądze za reklamy na swoim portalu. Wkurza mnie jeszcze to że redakcja ma swój portal a ja nie!

06.10.2006
*.219.210.1

Hahahaha....jestem za ...a nawet przeciw!!!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.