Forum: czy mr.hamburger działa uczciwie? 1483

pankaktus 28.09.2006 *.81.219.210.1

Wychodzi na to że w mr.hamburger płaci sie tylko za logo... Otóż w moim mieście mozna kupić w hurtowni (połączonej z chłodnią)prawie wszystkie ich produkty nie będąc biorcą ich licencji... nie wiem jak jest w innych miastach ale dla mnie to idiotyczne płacić im za wstąpienie do sieci a potem jeszcze odprowadzać miesięczną prowizje za niby to tajemne "know-how" do którego ma dostęp kazdy w miście.

pankaktus 28.09.2006 *.81.219.210.1

przepraszam za błąd.." w mieście" :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.