Forum: Gdzie jest panamerican pizzza ??? 1483

pankaktus 04.10.2006 *.81.219.210.1

A gdzie sie podział ten pseudo-franczyzodawca??? wreszcie sie ktos zainteresował tym oszustem??? dlaczego wykasowano wszystkie posty z forum na jego temat>?? powinny zostac ku przestrodze!! I WZNAWIAM PROŚBĘ DO REDAKCJI-- WZNOWIĆ CZARNĄ LISTE !!!!!

artman 05.10.2006 *.aawi43.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Oczywiście,że należy wznowić "CZARNĄ LISTĘ" -to jest bardzo istotna sprawa dla franczyzobiorców !!!
Pomoże to uniknąć podjęcia złych decyzji .
Pozdrawiam Redakcję.

piotrek_111 06.10.2006 *.bmj213.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Redakcja nie wznowi czarnej listy z prostej przyczyny. Otóż znalazłyby się na niej firmy, które się tu jednocześnie reklamują i są w katalogu systemów. Zauważyłem, że redakcja źle pisze tylko o firmach, które już kasy nie płacą :) Nam wszystkim zależy natomiast na czymś w rodzaju "wczesnego ostrzegania"
Czyż nie ???

Taką listę możemy sobie stworzyć na innym forum poświęconym tematyce franchisingu.

Redakcja 06.10.2006 *.www.profitsystem.pl

262
Żadne opinie o Pan American Pizza nie były usuwane, a bardzo krytyczna opinia o tym systemie ukazała się już ponad dwa lata temu w magazynie Franchising Info.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.