Forum o artykule: Sklep odzieżowy w mniejszym mieście 1475

DAMAR 10.10.2006 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
Planuję otwarcie sklepu odzieżowego w mieście do 25 tysięcy mieszkańców.Myślę, o franczyzie jednej z sieci odzieżowych.Zastanawiam się między DEEP, OXIDE, EXE, i jeszcze kilkoma innymi.Może ktoś ma sklep w mniejszej miejscowości i doradzi jaką sieć wybrać?A może ktos podzieli się swoimi doświadczeniami odnośnie prowadzenia sklepu odzieżowego?

DAMAR 14.10.2006 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
Wiem, już iż takie firmy jak Reporter lub Diverse są zainteresowane większymi miastami-sprawa prestiżu i potencjału rynku

AREK 14.10.2006 *.cvf130.internetdsl.tpnet.pl

29
Jeśli masz swój lokal to próbuj. Jeśli musisz wynająć, a dodatkowo zatrudnić pracowników, to zapomnij lepiej o tym pomyśle. Miałem - wiem.

AREK 14.10.2006 *.cvf130.internetdsl.tpnet.pl

29
Jeszcze jedno. Nie wiem jak z Diversem, ale możesz mieć salon Reportera w mniejszym mieście. Nawet House'a czy Top Secret, ale to się nie załatwia z centralą tych marek. Jak chcesz szczegółowe info to pisz na priv.

DAMAR 16.11.2006 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
Czy ktoś jeszcze prowadzi, lub prowadził sklep odzieżowy w mniejszym mieście i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Lider 29.12.2006 *.abhx22.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Zaczynałem od sklepu co prawda z dużą powierzchnią ale w małym miasteczku 50tys mieszkańców . Początki miałem z Cenową Bombą . Ale nie byłem zadowolony z ich jakości Po zerwaniu umowy zaczołem działać na własna rękę . Obecnie mam 5 sklepów dobrze prosperujących i wszystkie są w miastach do 100tyś mieszkańców . W następnym roku chciałbym rozwinąć własną sieć na zasadach podobnych do franczyzny . Z chęcią coś ci podpowiem doradzę jak coś kontakt prv fhuplider@interia.pl

ewa80 06.01.2007 *.fhu178.internetdsl.tpnet.pl

2
nie oplaca sie.zero zysku.czynsz oplaty,podatki,no i nasza wspaniala instytucja zus.zycze powodzenia

DAMAR 06.01.2007 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
A Ty Ewa80 masz jakieś doświadczenia odnośnie prowadzenia takiego sklepu?W tym co piszesz jest sporo racji, zwłaszcza co do ZUS-u - nie da się ukryć iż nasze "kochane" Państwo zdziera z przedsiębiorców spore pieniądze. Jakoś nie widać w naszym kraju klimatu dla przedsiębiorczości. Z drugiej strony jest jednak kilka sieci odzieżowych, które angażują się w działalność w mniejszych miastach nawet 25-30 tys. mieszkańców.Jak przedstawiała się Twoja sytuacja? pozdrawiam!

Evelina 26.01.2007 *.host86-129-133-24.range86-129.btcentralplus.com

2
A co w przypadku, kiedy na poczatku bede musiala wynajac pomieszczenie (nie mam swojego), ale mam sama zamiar w nim pracowac, wiec ewentualene koszty zatrudnienia pracownika odpadaja. Dodam, ze nie spodziewam sie zadnych "kokosow", zwlaszcza na poczatku. Wiem, ze dzialalnosc bedzie wymagala ciezkiej pracy i jestem na to przygotowana. Naprawde nikt nie ma nic pozytywnego do powiedzenia?

AREK 26.01.2007 *.cvf132.internetdsl.tpnet.pl

29
Ewelina, pozytywne jest to, że lepiej coś robić niż nic nie robić :) A tak serio, to w mniejszych miastach polecam handel tańszym towarem (tani jeans itp.) Powiedzmy spodnie damskie w sklepie kosztujące 60-70 zł kupisz nawet poniżej 20 zł. To jest interes :))) Próbuj.
Co do ZUSu, jeśli ktoś jest ze śląska lub Lublina, Kielc, jestem w stanie pomóc w tym temacie.
Pozdrawiam

mmkk 27.02.2007 *.abdy131.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja również chętnie bym skożystała z jakiś uwag.Mam sklepik w 50 tys mieście i rzeczywiście trzeba mieć dobry towar nie za drogi,ale tez nie za tani i oczywiście coś fajnego nie jakiś szajs.A może macie jakieś pomysły??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.