Forum: Sklep odzieżowy w galerii handlowej (wynajem lokalu) 1475

Cocoon 24.10.2006 *.cfz51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam! Chciałbym otworzyc duży sklep odzieżowy w mającej powstać galerii handlowej wiążąc sie umową franczyzową z jedną z sieci handlowych (Diverse, Reprter, House itp.). W związku z tym mam pytanie? Czy to franczyzodawca wyszukuje lokal, czy tez ja mam zgłosic się do niego po podpisaniu umowy najmu lokalu?
Za pomoc z góry dziękuję

ASIA 24.10.2006 *.bcu92.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zalezy to od firmy z która chcesz podpisac umowę i od galerii. Napisze z własnego doświadczenia. Porę miesięcy temu tez postanowiłam otworzyc sklep w galerii i byłam zaintersowana wynajmem lokalu. Niestety przez długi okres nikt nie chciał mi udzielic żadnych informacji na ten temat dopiero po telefonie od prezesa firmy odziezowej sprawa ruszyła z miejsca. Obecnie jestem najemca lokalu ale wszystkie negocjacje prowadził franczyzodawca.

Cocoon 24.10.2006 *.cfe84.neoplus.adsl.tpnet.pl

ASIU proszę o kontakt!!! lasuchakw@interia.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.