Forum: Jak zacząć współpracę z franczyzodawcą? 1475

Cocoon 24.10.2006 *.cfe84.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam!
Mam wielką prośbę. Opiszcie jak zaczynaliście swoją przygodę z franczyzą. My na samym początku byliśmy pełni optymizmu. Mamy spore fundusze i myslelismy, że zawojujemy rynek. Niestety rozsyłamy maile i dzwonimy do wybranych firm i nic. Nie ma odzewu. Dodam ze planujemy otwarcie sklepu z odzieżą w majacej powstać u nas galerii. Nie wiem czy zrażać sie tym milczeniem czy po prostu czekac dłużej na ewentalny odzew. Prosze opiszcie swoje początki i udzielajcie cennych rad.

piotrek_111 25.10.2006 *.bkx20.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
To taka polska przypadłość, że na e-maile firmy (te mniej kompetentne w moich oczach) nie odpowiadają. To niestety bardzo często spotykana praktyka.
Lepiej będzie jeśli jednak chwycisz za telefon :) To najlepsze wyjście.

goranjs 25.10.2006 *.62.29.133.86

Nie przejmuj sie tym. Większość firm nie raczy odpowiadać na zapytania.Tylko po co się ogłaszają?!W/g mnie to "tradycyjny" brak wychowania.

DAMAR 25.10.2006 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
To niestety prawda. Nie wiem po co wiekszość pseudo-profesionalnych firm podaje swoje maile. W zdecydowanej większości niestety na nie nie odpowiadają, kompletny brak profesionalnego podejścia do sprawy!Nie załamujcie sie tylko zwyczajnie...dzwońcie..pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.