Forum: Co tu zrobić? 1475

jarolakers78 27.10.2006 *.bhr221.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam forumowiczów,
potrzebuje porad. Posiadam b. atrakcyjną nieruchomość (budynek około 900-1000 metrów kwadratowych, podzielony na dwie części, z dużym placem, np. na parking lub składowisko) w 4-tysięcznym miasteczku przy granicy polsko-ukraińskiej. Oczywiście jest to nieruchomość z pozwoleniem na działalność gospodarczą. Nieruchomość położona jest w samym centrum miasteczka, przy głównej ulicy. Dodam do tego wszystkiego jeszcze, że w przyszłym roku (2007) otwiera się tutaj przejście graniczne. Przejście będzie dla aut do 3,5 ton, a samochody będą musiały przejeżdżać obok mojej nieruchomośći. I teraz problem - co tutaj otworzyć? Pytanie z pozoru proste, można pomyśleć, ale główkuje nad tym już od kilku miesięcy. Sprawę trochę utrudnia fakt, że nie jest to duże miasto i na niektóre towary nie ma tutaj najzwyczajniej zapotrzebowania, a jeśli już jest, to niestety nie da się na tym wiele zarobić. Dla ułatwienia dodam, że sklepy spożywcze już są ( 3 z nich prowadzi mój ojciec, więc nie będę mu robił konkurencji, zresztą, kiedyś pewnie będą moje), mały skład budowlany też, stacja paliw również (kiepska, bo kiepska, ale jest, a na Statoila np. to mnie nie stać). Myślałem o sklepie motoryzacyjnym ( najbliższy o 30 kilometrów jest oddalony) i może na początek mały serwis ogómienia i drobnych napraw. Sam już nie wiem! Może Państwo mają jakieś pomysły, ewentualnie rady, które pomogą podjąć jakąś mądrą decyzję? Proszę uprzejmię o poważne opinie.
Pozdrawiam

MiWi 27.10.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Skoro przejście graniczne ma być otwarte za rok to pojeździj po podobnych miastach w których funcjonują już przejścia graniczne i zobacz co tam odnosi sukces. Może u was tego jeszcze nie ma.

Spróbowałbym z gastronomią tylko na poziomie przystępnym.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.