Forum o artykule: Ogólnopolski Program Mieszkaniowy 1475

Marta 12.11.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Szanowna Redakcjo,
przeczytałam z zainteresowaniem przestrogę o tym dziwnym programie mieszkaniowym. W tekście padła nazwa Yana. Nazwa ta kojarzy mi się z artukułami przeczytanymi przeze mnie wiele lat temu w Gazecie Wyborczej także odośnie franchisingu. Byc może się mylę, ale ten pan juz kiedys próbował swojej sztuczki i wówczas chyba mu się nie udało, bo o franczyzie mało kto wiedział. Ja pisząc swoją pracę magisterską na temat franczyzy naknęłam sie na kilka artykułów dotyczacych Yana (artykuły z lat bodajże 1994-1996).
Pozdrawiam

Makler 05.12.2002 *.lsi253.bn.com.pl

Marto jeśli dysponujesz jakimiś materiałami na temat franchisingu to byłbym wdzięczny (!!!!) za udostępnienie, ewentualnie za rady. Też piszę pracę na ten temat i walcze o każdy materiał.
Mój e-mail: makler@w.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.