Forum: Opłacalna inwestycja do 20, 30 tys. zł??? 1475

majlo 15.11.2006 *.belf-cache-3.server.ntli.net

12
Witam wszystkim forumowiczow! czy moze mi ktos doradzic w jaki biznes moglbym zainwestowac wyzej wymienione pieniadze? Czy za taka kwote mozna juz spokojnie otworzyc cos co bedzie przynosilo zyski do 5tys. zl? Miszkam pomiedzy Kielcami a Krakowem i mniej wiecej tam bym chcial otworzyc jakas dzialalnosc. Bede bardzo wdzieczny za jakies wskazowki albo pomoc:-) Pozdro.

Lider 29.12.2006 *.abhx22.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Może BPH franczyzna dużo zachodu mała inwestycja uczciwy zysk

bartomada 30.12.2006 *.adao17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chcesz to ci podpowiem-lombard-pożyczki pod zastaw+skup i sprzedaż zlota..20-30 tys powinno starczyc na zysk ok.5000 zl/na miesiac-ale po conajmniej 6 ciu miesiacach dzialania na rynku.Chyba ze bedziesz nowy-bo są miejsca gdzie taka działalnośc nie jest znana lub mało popularna-a gwarantuję ,że klientów nie brakuje nigdzie.Oczywiscie-jak wszędzie -sukces finansowy to kwestia miejsca,obsługi,cen itp.ale akurat tą branżę znam i wiem żę jaeszcze można zarobić.

stone 01.01.2007 *.actr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

12
Bartomada , prosiłbym o więcej szczegółów jak działa branża o której piszesz.
Pozdrawiam.

JOHN 02.01.2007 *.bhq149.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
PROPONUJE ZA 20 DO 30TYSIĘCY OTWÓRZ SOBIE AGENCJĘ TOWARZYSKĄ. LEPIEJ NA CUDZEJ DUPIE ZARABIAĆ NIŻ NA SWOJEJ NO I WIADOMO CUDZYCH WIĘCEJ MOŻESZ ICH MIEĆ. POZDRAWIAM

bartomada 03.01.2007 *.207-29.is.net.pl

do Stone-wyslij mi swojego maila to napisze cos o tym.moj adres to buf.tarnow@op.pl

Zuza 05.01.2007 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
Witam, bartomada, czy mógłbys mi tez przesłac info na maila benka6@wp.pl, dzieki ;-)

squadak 05.01.2007 *.riviera.nat.student.pw.edu.pl

Witam, rozniez prosilbym o info gdyz wlasnie mam zamiar otwierac taki interes, squadak@tlen.pl . Z gory serdecznie dziekuj i pozdrawiam.

SEBASTIAN 06.01.2007 *.80.54.169.160

7
BARTOMADA CZY MOZESZ PODAC MI MAILA MIALBYM PARE PYTAN BYLBYM WDZIECZNY POZDRAWIAM

SEBASTIAN 06.01.2007 *.80.54.169.160

7
jolor@onet.eu

majlo 07.01.2007 *.belf-cache-3.server.ntli.net

12
Witam! A czy otwarcie solarium w centrum 25tys.miasteczka gdzie sa tylko 2 solaria byloby oplacalne? Jesli ktores z was ma ten interes to prosze o jakies wskazowki.Zarzerpnolem troche wiedzy na ten temat ale jeszcze nie nie wystarczajaco.

gregnem 31.08.2007 *.host-D9ADA8E6.elsat.net.pl

1
ja chce zalozyc solarium w duzym miescie i tez mam taki dylemat.

MarcinKo 19.03.2016 *.user-31-175-234-19.play-internet.pl

4

Proponuję zainwestować w innowacyjną branże kryptowalut ;)

Refan 23.03.2016 *.dynamic-78-8-40-77.ssp.dialog.net.pl

4

Temat założony jest dość dawno, ale nadal aktualny.
Większość inwestorów na start chciałoby przeznaczyć 20-30tys zł.
Nie jest to kwota duża i jest bardzo mało ofert z takim nakładem inwestycyjnym.

Przygotowaliśmy ofertę, która mieści się w takim zakresie. Jest to w zupełności wystarczająca kwota do otwarcia w pełni funkcjonalnego stoiska w centrum handlowym.
Dzięki takiej inwestycji można założyć własną działalność i cieszyć się zyskiem.

Polecam spojrzeć do katalogu franczyz pod hasło: Refan

Paweł91 18.04.2016 *.176.221.125.217

11

Witam

Mogę zdradzić całkiem ciekawą opcję inwestycji w bardzo przyszłościowy projekt zarządzany przez wysokiej klasy specjalistów, po szczegóły zapraszam na prywatną wiadomość pozdrawiam

reklamyst@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.