Forum: Zadowoleni z franczyzy 1475

inwestujacy 23.11.2006 *.212.160.196.204

Czy są tutaj ludzie zadowoleni, z prowadzonej na zasadach franczyzy, działalności gospodarczej?
Jak wam się układa współpraca?
Jak ogólnie wychodzicie na tym finansowo?

inwestujacy 02.12.2006 *.212.160.196.204

aha...czyli wszyscy użytkownicy tego forum są niezadowoleni...pieknie

adamaria 06.12.2006 *.chello087206249238.chello.pl

21
Taka już nasza polska natura! Nikt Ci prawdy nie powie, bo mógłbyś zainwestować w to samo i też by Ci się dobrze powodziło!A przecież Polacy nie umieją żyć bez narzekania.

inwestujacy 06.12.2006 *.212.160.196.204

O widze że ktos myśli tak jak ja...

jarolakers78 06.12.2006 *.bdw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
... niestety taka już polska natura. Trzeba jednak, pamiętać o tym, że niektórzy fanczyzobiorcy boją się wypowiadać na tym forum (sam takiego znam). Zastanawiam się tylko czego się bać, skoro biznes dobry to pewnie wart polecenia?! A i dawcom powinno zależeć na pozytywnych opiniach. Często jest tak, że jak ktoś już jakiś system pochwali, to komentarze są typu: dyrekcja sieci mu nakazała. Co więc robić?

adamaria 06.12.2006 *.chello087206249238.chello.pl

21
Ciekawe, boją się wypowiadać pozytywnie, ale nikt nie się nie boi wypowiadać negatywnie.

th 09.12.2006 *.NAT-6.autocom.pl

jak się napisze że jest się zadowolonym to zaraz odezwie się jakiś mądrala, że kryptoreklama albo przedstawiciel polecanej firmy to napisał

inwestujacy 13.12.2006 *.212.160.196.204

1.Ciekawe jak długo jeszcze w Polsce standartem będzie narzekanie i umartwianie się nad wszystkim.

2.Jak to jest że wszyscy boją się chwalić sieć, a nie boją się jej ganić, jak ktoś tu już wcześniej zauważył.

3.Może jednak ktoś zadowolony rzetelnie coś napisze ?!?

JOHN 23.12.2006 *.bht49.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
Powiem tylko można się nieżle nadziać i to nieżle, nikt tu nie będzie miał odwagi wymieniać z nazwy bo dostanie pozew do sądu. Kolego przedstawiciele firm które tu się reklamują śledzą to forum i załatwią każdego kto ich zdaniem opluje firmę z nazwy. Ja mam sprawdzony patent jak się zorientować kto jest zadowolony tylko to moja tajemnica, sam doszedłem do takich wniosków, niestety po wszystkim jak dostałem solidne lanie od jednej z tutaj reklamujących się firm

Lider 29.12.2006 *.abhx22.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Witam wszystkich moja przygoda z franczyzna jest raczej pozytywna .
Firma z którą współpracowałem wdrożyła mnie w rynek(za moje pieniądze jak to przy franczyznie nic za darmo) pokazała co i jak.
Z czasem współpraca zaczęła się psuć dostawy nie na czas bardzo słaba jakość towaru jaka mi dostarczali zdecydowało o tym że zerwałem umowę z nimi i zaczołęm działać na własną rękę . Obecnie posiadam sieć 5 sklepów i ciągle się rozwija . W sumie gdyby nie oni tak szybko na pewno bym się nie rozwinął a poznanie rynku zajęło by mi więcej czasu. Obecnie poszukuje ludzi którzy by ze mną współpracowali na zasadach podobnych do franczyzny ale z bardziej ludzkimi warunkami .

JOHN 02.01.2007 *.bhq149.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
Inwestujący ty chyba nie masz porównania na jakich warunkach wchodzi się we franczyzę na zachodzie a na jakich w Polsce. to dwa inne światy, w naszym kraju nie ma uregulowań prawnych stosownych do umów franczyzowych na zachodzie są i w związku z tym że, tutaj ich niema jest teraz taki wysyp cwaniaków którzy, chcą wydojić chętnych stabilnego businesu.

AGA 05.01.2007 *.chello087206105118.chello.pl

2
Lider możesz podać jakiś kontakt do siebie?

SEBASTIAN 05.01.2007 *.80.54.169.160

7
lider tez chetnie zamienie z toba kilka slow daj jakis namiar

Lider 06.01.2007 *.abhv130.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
AGA
"Lider możesz podać jakiś kontakt do siebie?"
fhuplider@interia.pl dalszy kontakt na prv

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.