Forum: Zakłady Bukmacherskie Millenium - czy jest na forum osoba, która współpracuje, bądź współpracowała 1475

jarolakers78 24.11.2006 *.bjg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
czy jest na forum osoba, która współpracuje, bądź współpracowała z zakładami Millenium lub innymi zkładami bukmacherskimi. Jak wygląda rentowność takiego biznesu? Na jakie obroty można liczyć w przeciętnym punkcie? Czy jest to opłacalne, zwłaszcza, że b. dużo jest zakładów internetowych? Proszę o rady!

piotrek_111 25.11.2006 *.bky248.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Biznes opłacalny ale dla nich (Millennium) a nie ich ajentów.
Ajent dostaje ok ponad 7% od przychodu plus vat.
Z tego ma zapłacić czynsz i pensje pracownika oraz oczywiście swój zus i inne koszty. Pracownik jest niezbędny, ponieważ punkt otwarty 7 dni w tygodniu. Każda osoba obsługująca zakłady musi mieć licencję ministra finansów ( jedzie na egzamin do min fin). Koszt egzaminu ok 500 zł/osoba.

Bardzo dobry punkt działający ponad rok może mieć 60 000 zł przychodu. Punkt przeciętny ma 30 000 zł po pół roku(przez pierwsze pół roku na bank dopłacasz). Czyli ajent dostaje 2100 z czego ma pokryć koszty.
Lipa.....
Są oczywiście punkty, którym się zdarza kilkadziesiąt tyś. w ciągu jednego dnia.

Rentowność ogólna dziłalności to 20% od obrotu z czego ajent dostaje 7% ( i z tego ponosi koszty) a dla nich zostaje na czyściutko 13%

Plusem jest mały wkład własny 2000 zł. Wyposażenie finansują oni. Jeśli zrezygnujesz w ciągu dwóch miesięcy płacisz 15 000 zł kary umownej. Jak chcesz namiary na kierownika regionalnego to daj mi znać na priv. Mam też gdzieś wzór umowy współpracy...

Ja się nie zdecydowałem ze względu na ten niekorzystny podział prowizji.

piotrek_111 25.11.2006 *.bky248.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeśli masz swój lokal (nie wynajmowany) to możesz spróbować.

piotrek_111 25.11.2006 *.bky248.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Nie napisałem, że wymienione przychody to w ujęciu miesięcznym.

mekej 16.11.2009 *.afdo88.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
ja również myslę aby wejść we współpracę z zakładami bukmacherskimi, zwłaszcza że teraz ma wejść ustawa i klienci znowu będą stawiać w lokalach. co sądzicie na ten temat?

mekej 16.11.2009 *.afdo88.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

witam,

czy na forum jest ktoś kto ma jakieś pojęcie o punktach stałych z zakładami bukmacherskimi? chcę taki otworzyć wacham się z kim wejsć w współpracę. i czy to w ogóle się opłaca? proszę o podpowiedź pozdrawiam

Łukasz Kruszyna 22.10.2015 *.85.219.150.140

37

Dla mnie numerem jeden informacji piłkarskich jest serwis, który znajdziesz tu playsport.pl. Na jego stronach zamieszczane są tabele z aktualnymi wynikami meczy ponad stu lig piłkarskich. Zaawansowane statystyki piłkarskie to moim zdaniem sposób na poprawienie trafień w zakładach bukmacherskich.

mauro 16.03.2017 *.bmx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Ludzie graja przez neta i pomniejsza zyski.

franekk 22.03.2018 *.89-185-246-49.static.masterinter.net

3

W ramach ciekawostki - w Polsce zarejestrowanych graczy online - legalnie - jest nieco ponad 1 milion.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.