Forum: Drogerie A propos 1478

jarolakers78 08.12.2006 *.bfj66.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
czy ktoś z forumowiczów wie coś na temat współpracy z Domem pod Jagnięciem? Jeżeli tak proszę o uwagi. Jak zapatrujecie się na taki biznesik?
Pozdrawiam

bartomada 09.12.2006 *.207-29.is.net.pl

Nie wiem jak wygląda to w chwili obecnej ale kilka lat temu współpracował z nimi mój kolega.Prowadził hurtownię z kosmetykami i zaopatrywał sie niemal w 100% u nich.Ponieważ sklepy płaciły nieterminowo to i on miał poślizgi w płatnościach.Ale nikt mu z tego problemu nie robił,towar nadal dostawał...Do czasu.Po roku czy 2-ch wersal sie skończył DpJ wystawił fakturkę na karne odsetki(wyzsze od ustawowych)i musiał im sprzedać swoją hurtownie za te długi.W sumie to gra rynkowa ale radzę dobrze przeczytać umowę....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.