Forum: Centralne systemy kasowe w odwrocie a tu cisza 1475

obiektywny komentator 10.12.2006 *.inet20908nb-0.eranet.pl

354
Nie wiem czy ktoś z Was zauważył, ale nagle cichaczem z katalogu systemu znikł PAF tak często, gesto i mocno tutaj promowany przez różnych klakierów (a pewnie tej samej osoby piszącej pod różnymi nickami) Skończyli się naiwni do zdzierania z nich kasy i obracania ich pieniędzmi przez Panów prezesów więc cicho sza przycisk [delete] i już nikt o nich ma nie pamięteć, ale że obrotni panowie z PAF nie lubią bezczynności a wyciąganie od maluckich kasy weszło im w krew oto dumnie wkorczył tu paf operator pocztowy a jak I znów kolejni naiwni beda tyrac na bosów z Białegostoku. A tak apropos Białegostoku i innego mega operatora kasowego Mieszko. Cicho sza i firmy też już nie ma ! No tak połkęło ich okienko kasowe A miało byc tak pięknie Nagrody i certyfikaty i inne takie a co zostało ?? Smród po panach B.U i P.M oraz mnóstwo zawidzionych i wydymanych franczyzobiorców.

A teraz kilka słów do redakcji tegoż portalu (choć jak was znam i wasze praktki wytniecie ten post) Ja rozumiem że robienie kasy dla was to priorytet ale może troszkę rzetelności w pracy co ?? Można by tak chciec choć ciut sie wyprężyć i napisać coś o tym że Mieszka juz nie ma No ja wiem nikt was za to niezapłaci ale skoro chcecie byc takim pierwszojakosciowym medium mówiącym o franczycie moze warto czasem cos "społecznie" zrobić co ??

MiWi 14.12.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
obiektywny czy słabo zorientowany? wpisz w wyszukiwarkę hasło PAF a znajdziesz ich w katalogu ;) A i na tym forum na ten temat aż za dużo dyskusji ;(

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.