Forum: P4 Project 4 1478

Martinirgyf 10.12.2006 *.thugutta.siec.anax.pl

3
Czy posiadaja Panstwo jakies informacje odnosnie startu 4 operatora? Chodzi mi o siec franchisingowa (partnerską) np Orange. Wysłałem do nich jakis czas temu ankiete z www. jednakze do tej pory cissza ..Pozdrawiam

Janek80 18.01.2007 *.chello081018212029.chello.pl

3
http://www.project4.pl/questions.htm

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.