Forum: Górny Sląsk - agencja kredytowa?? 1475

46adams 15.01.2007 *.bni233.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Masz rację ja prowadziłem agencje agencje tylko kredytową lecz faktycznie było dobrze jak udzieliłem 1 kredytu dziennie ale to było kilka lat temu teraz mnie się zdaje ze sama agencja raczej nie ma sensu trzeba by połączyć to z jakimść punktem kasowym lub najlepiej uruchomić agencję jakiegość banku gdyż sprzedaż produktó danego banku tez przynosi zysk a klienci wolą przychodzić do agencji bankowej niz do biur kredytowych których powstało ostatnio bardzo dużo i niestety większość z nich skazana jest na bankrutctwo chyba ze ktość siedzi sam i zadowala go zarobek 1-2 tysiące zł miesięcznie jak dobry jest miesiąć. to i tak będzie dobrze przy tak duzej konkurencji

obiektywny komentator 15.01.2007 *.inet20908nb-3.eranet.pl

354
z jednym się zgodzę kiedyś było o wiele lepiej Robiło się naprawdę imponujące obroty w porównaniu z tym co jest teraz Czynników takiego stanu rzeczy jest kilka Po pierwsze i co najważniejsze społeczeństwo jest znacznie zadłużone i ma kłopoty z zdolnością kredytową, jednak takich w odmowach nie mamy wielu Dużo gorzej wyglądają odmowy z uwagi na nieterminowe spłaty kredytów To jest istna plaga Nie ma dnia by nie było przynajmniej jednej odmowy z uwagi na tą właśnie okoliczność Niestety ludzie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji jakie niesie za sobą nie spłacanie w terminie rat a samo pojęcie BIK jest im totalnie obce. Na tym korzystaja później wszystkie te systemy lub banki (szczególnie spółdzielcze na śląsku) które nie sprawdzają w BIK historii klienta. Te instytucje udzielają każdemu desperatowi pożyczki i w tym miejscu zaczynają się jego kłopoty z spłatami pożyczek udzielonych na drakońskich warunkach.

Mówiąc o jednym kredycie dziennie na 3 tysiące złotych zrobiłem pewne "uśrednienie" bowiem zdarzają nam się dni bez pozytywnie rozpatrzonego wniosku (niemniej jednak nie ma dnia by nie był sporządzony choć jeden wniosek) a zdarzają sie dni kiedy to robimy 2 lub 3 kredyty na kwotę w okolicy owych 3 tysięcy (to taka najpopularniejsza suma, choć nie wiem czemu) a zdarza się dzień, że mamy jednen wniosek na sume ponad 10 tysięcy No i w miesiącu przynajmniej jedna przyzwoita hipoteka. Kokosów z tego może wielkich nie ma ale da się wyżyć Ja obecnie w biurze zatrudniam 2 osoby i jak na razie jeszcze wyrabiamy :) Czego serdecznie wszystkim życzę

puero 20.01.2007 *.aif109.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Witam,
Również nosze się z zamiarem otwarcia agencji kredytowej. Dość rozbieżne są sądy na ten temat... Mam na oku lokal na pierwszym piętrze w centrum małego miasteczka liczącego 6500 mieszkańców. W mieścinie jest kilka pośrednictw ubezpieczeniowych. Z tego co się orientuję, jedna ubezpieczeniowo-kredytowa, ale nie jest to agencja z żadnej z wymienionych na forum firm. Czy ktoś może mi doradzić, czy jest sens, czy lepiej poszukać większego miasta...?

Jurek.k 07.03.2007 *.wipll-21c-52-142.stalowa.pilicka.pl

Witam.

Ja rowniez bylem zainteresowany wspolpraca z QS. Bylem, gdyz dzisiaj sie dowiedzialem ze w moim miastaczku juz dziala Multika, (ani ja, ani koledzy z brazny ze mielie pojecia ze jest u nas Multika), wiec dorge do wspolpracy mam zamknieta :(
W zwiazku z tym musze poszikac kogos innego, kogo jeszcze polecanie, zalezy mi na jak najszerszej ofercie, no i oczywiscie wysokich prowizjach.
Bardzo prosze w wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.