Forum: Jak się rozliczać prowadząc Agencje?! 1480

agentdolu 13.01.2007 *.apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

Jak sie rozliczacie prowadzac agencje oplat. Jak liczyc swoj przychod jezeli codziennie ma sie jakis przychod, czesc tego jest oddawana Firmie?
Codziennie wpisujecie prowizje do KPiR?

piotrek_111 15.01.2007 *.bma26.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Musisz prowadzić zeszyt sprzedaży nieudokumentowanej gdzie wpisujesz codzienne prowizje, zliczasz raz na miesiąc - suma to twój przychód. Jeśli dzielisz się z jakąś firmą to wystawia ci ona fakturkę...zresztą pewnie sposób waszych wzajemnych rozliczeń jest opisany w umowie współpracy?

Szczegóły zna twój księgowy:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.