Forum: Sklep zoologiczny

15.01.2007
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Interesuje mnie czy któś prowadzi tego typu sklep. Chodzi mi głównie oszeroi wybór karm dla zwierząt, akcesoria. "Żywe" okazy odpadają. Proszę o informacje i sugestie.

16.01.2007
bartomada
*.is.net.pl

wiem,ze bardzo duzą kasę robi sie na karmie dla zwierząt.Zwlaszcza jeśli ma się klientów -hodowców-oni to wliczaja w cenę i nie załuja grosza.2-ga grupa dobrych klientów-to starsze panie-one swoim pupilkom/kotkom.pieskom/nie odmówia niczego.I mam tu na mysli karmy kosztujace 50-100zl za kilogram.Tyle wiem w tym temacie,amatorsko.Mialem kolege pracujacego w takim sklepie-i chodz to przyklad zly-zrobil manko na 50 000 zl,a kapneli sie dopiero po roku..Czyli można wnioskować ze dochody dobre.Ale od razu informuje-to byl sklep w galerii Geant-wiec i klienteli duzo i raczej niebiednej.

17.01.2007
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

Tak w galeriach to wiem,że sklepy te funcjonują super. Ale może macie jakieś doświadczenia ze sklepami zlokalizowanymi na osiedlach itp.

19.01.2007
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój znajomy prowadzi niewielki sklep zoologiczny w podwarszawskim miasteczku. Twierdzi, że nie zarabia kokosów. Na jesieni i w zimę interes jakoś się kręci, ale podobno w lato to ledwo zarabia na opłaty.

19.01.2007
wypowiedzi: 99
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
widzę, że podjęty został bardzo ciekawy temat. Przyznam, że ja, a konkretnie moja żona jest zainteresowana otwarciem takiego sklepu. W naszym mieście jest tylko jeden taki, a żona ma lokal odziedziczony po rodzicach. Tak myśleliśmy, że byłby to niezły pomysł. Tylko jak się do tego zabrać, może jest ktoś doświadczony w tym temacie i nas oświeci chociaż trochę?
Pozdrawiam

29.01.2007
aashent
*.aster.pl

Sklep zoologiczny to dobry pomysł na działalność. W chwili obecnej tworzona jest profesjonalna sieć franchisingowa takich sklepów. Swoją działalność sieć rozpocznie w połowie 2007 roku. Informacje: franchising@mastery.pl

10.02.2007
wypowiedzi: 94
*.wroclaw.dialog.net.pl

czy znasz więcej szczegółów na temat tej franczyzy ?

22.02.2007
wypowiedzi: 94
*.internetdsl.tpnet.pl

Widzę sporo sklepów tego typu moim mieście ale nikt się nie wypowiada. Tak dobry interes,że wszyscy się skrywają ?

25.09.2016
wypowiedzi: 117
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie najlepszym sklepem internetowym jest ten http://artzoo.sklep.pl . Takie jest moje zdanie. Mają tam różnorodny asortyment i niskie ceny. Poza tym obsługa jest bardzo dobra. Uważam, że właśnie z takich sklepów warto brać przykład.

26.09.2016
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Wydaje mi się, że to nie jest dochodowy biznes, zwłaszcza bez żywego inwentarza. To na pewno przyciąga do samego sklepu. Jeśli nie chcesz mieć żywych okazów, może lepiej sklep internetowy? Brakuje dobrego sklepu zoologicznego online z dużym wyborem produktów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.