Forum: Pożyczki gotówkowe bez BIK I BIG 1475

Magik 02.02.2007 *.bse194.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Poszukuję osób do sprzedaży pożyczek gotówkowych dla osób nie mogących wykazać się dochodami i posiadających wpis do kartotek BIG i BIK.
Informacje na e-mail.
GG: 247049
Skype: maf.pl
Magik

Magik 08.02.2007 *.btl103.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Dostaje bardzo wiele listów z podaniem podstawowych produktów oferowanych przez nową firmę finansowa. Informacje te opracowane są na podstawie zebranych wypowiedzi ze spotkań informacyjnych. Po oficjalnym otwarciu, które nastąpi 17 lutego będę w posiadaniu wszystkich danych o produktach i dotyczących ich procedur.

• Pożyczki gotówkowe są zawsze przelewane na wskazane konto bankowe:
Gotówka do 15 000zł od 1 – 6 lat
Auto do 80% wartości auta od 1 – 6 lat
Hipoteka do 100% wartości do 30 lat

• Pożyczka gotówkowa do 15 000zł jest udzielania pod zabezpieczenie wekslowe.
• Nie jest to kredyt na zakup auta czy nieruchomości, lecz pożyczka gotówkowa pod zastaw auta czy nieruchomości już istniejących, których pożyczkobiorca jest właścicielem.
• Oprocentowanie pożyczki na poziomie 14-16% bez żadnych prowizji za obsługę.
• Wiarygodność klienta sprawdza się przez sprawdzenie zameldowania i przez sprawdzenie terminowych opłat za czynsz, telefony itp.
NIE SPRAWDZA SIĘ REKORDÓW BAZY BIK ani BIG, CZARNEJ LISTY, KOMORNIKA, ZAROBKÓW LUB DOCHODÓW Z DZIAŁALNIOŚCI GOSPODARCZEJ.
• Wysokość pożyczki na weksel ustala analityk firmy, nigdy za pierwszym razem klient nie otrzymuje jej w maksymalnej wysokości. Płacąc terminowo pierwsze 3 raty może ubiegać się o podwyższenie limitu pożyczki. Klienci, którzy już spłacili pożyczkę terminowo mogą otrzymać następną w pełnej wysokości
• Firma bierze pod uwagę wiek klienta, stan rodzinny, oświadczenie o stanie majątkowym
i w zależności od swoich kalkulacji przyznaje kwotę pożyczki.
• KARIERA DORADCY (nie jest wymagana), jeśli chcesz tworzyć grupę sprzedawców i podwajać swoje zyski na zasadach marketingu kumulacyjnego to będzie twój dodatkowy dochód.

Oczywiście są to produkty dla przygotowane pod pewną grupę klientów, ale np. osoby prowadzące działalność bez zbędnych formalności mogą tu uzyskać szybki dostęp do gotówki.

Pozdrowiona Magik

Dan 08.02.2007 *.edt59.internetdsl.tpnet.pl

10
jaki musi być minimalny dochód klienta z umowa o pracę?

Magik 08.02.2007 *.bsx206.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
firma nie weryfikuje dochodu tylko wydatki lub jego stan majatkowy.
Pozdrawiam Magik

piotrek_111 09.02.2007 *.bmo90.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Czy chodzi o tą czeską firmę
http://www.kredytowa.pl/pl/index.htm
???
Jeśli tak to ja mam mieszane uczucia. Bo zawsze gdy czytam o pożyczkach z sektora pozabankowego to przypominają mi się zakazane już w Polsce piramidy finansowe. Niektóre przeniosły się do Czech. W związku z tym mam pytanie czy magik sprawdziłeś dobrze ową ofertę i na ile wydaje się uczciwa?
Produkty wydają się ok.
Jeśli chodzi o inną firmę to sorry :)

piotrek_111 09.02.2007 *.bmo90.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Piszesz o otwarciu 14 lutego więc nie spudłowałem.
Trochę to dla mnie zastanawiające, widziałem podobną ofertę:
http://www.bogatyojciec.pl/forum/viewtopic.php?t=2739

Jak oceniasz ich wiarygodność?

Magik 09.02.2007 *.bsw21.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj, tak to dokładnie ta sama oferta. Firmę sprawdzałem i działa, poszkodowanych nie stwierdziłem, bo przystąpienie do współpracy to tylko „stówa”. Firma PFK działa w oparciu o polskie prawo jak wiele innych na rynku gdyby tak nie było to biura prasowe instytucji bankowych zjedli by ich na śniadanie.
Zastosowany MLM jest bardzo przejrzysty, a nawet prymitywny, co do oferty dla klienta nie stwierdziłem aby była oparta na „piramidzie finansowej”. Jest wniosek, jest prowizja, brak akceptacji, brak prowizji płaconej przez klienta i koniec, więc nie widzę powodu aby to porównywać z „piramidą”.
Pozdrawiam Magik
PS.
otwarcie jest 17 lutego w Bielsku Białej.

Pawcio 15.02.2007 *.bky123.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Ma ktoś więcej informacji na ten temat?

Magik 15.02.2007 *.btf102.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
po oficjalnym otwarciu działalności firmy czyli 17 lutego będę w posiadaniu wszystkich danych.
Magik

Pawcio 17.02.2007 *.bkt59.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Dzisiaj 17 lutego. Dzielcie się wrażeniami ze spotkania.

46adams 17.02.2007 *.bnd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Jest Pewien drobiazg klient po uzyskaniu akceptacji (zgody na kredyt) musi pośrednikowi wpłaci 450-500 zł i tu moze byc ból

piotrek_111 18.02.2007 *.bku198.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Oprócz tej wpłaty 450 -500 zł jest jeszcze inny szczegół. Mianowicie klient nigdy na początku nie dostaje całego kredytu tylko w transzach. Po spłacie trzech rat może się ubiegać o jego podwyższenie.
I tu jest pytanie - czy rzeczywiście dostanie zgodę na podwyższenie???
Wyobraźmy sobie sytuację, że klient przychodzi po 20 000 zł a dostaje 3000. Czy to go urządza??? I jeszcze na dodatek ma wpłacić kasę zanim cokolwiek dostanie...

Nie wiem jak wam, ale mnie się za bardzo to kojarzy z systemem argentyńskim/konsorcyjnym.
W związku z powyższym ten kredyt nie będzie tak łatwo dostępny dla klientów jak się początkowo wydawało.
Odniosłem też wrażenie, że oferta tej firmy jest bardziej nastawiona na budowanie grupy MLM niż na faktyczne udzielanie pożyczek. Czyżby chodziło głównie o zebranie po 200 zł od każdego potencjalnego współpracownika a produkt pożyczkowy jest tylko dla zamydlenia oczu???

piotrek_111 18.02.2007 *.bku198.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeszcze pytanie zasadnicze, czy widzieliście/dostaliście na spotkaniu wzór umowy między PFK a pożyczkobiorcą???

Ta umowa powinna rozwiać wiele wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytania?

Magik 18.02.2007 *.bty88.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
Byłem, widziałem i słuchałem i muszę powiedzieć, że tak naprawdę nic nie wiem do końca.
Produkty wydają się być dobre, ale tylko wydają i nic poza tym.
Firma kompletnie nie przygotowana merytorycznie.
Na spotkanie przyjechali ludzie z różnych MLM-ów z całej polski i wszyscy nie wyłączając mnie mieli wrażenie, że Czesi pomylili kraje, powinni być oni w Rumuni na prezentacji, a nie w Polsce.
Taki był ich poziom, pisze tu o prelegentach występujących przed nami, porażka.
Po zapoznaniu się z tzn. pakietem otrzymanym przy rejestracji, czyli po przeczytaniu np. umowy o współpracy doszedłem do wniosku, że oni myślą, (jeśli myślą), że my jesteśmy idiotami.
Błędy prawne i merytoryczne zawarte w umowie o współpracy, a także w umowie o pożyczkę były widoczne nawet dla ludzi, którzy nie są prawnikami.
Cała ta prezentacja była po prostu żenująca.
Wracając do produktów to nadal nie mogę nic o nich powiedzieć, bo dalej nie znam wszystkich procedur ich przyznawania.
Na pewno hipoteczna pożyczka dla osób potrzebujących szybkich pieniędzy jest bardzo kusząca, a na to miast pożyczka gotówkowa ze względu na brak czytelnej procedury może być niewypałem.
Na pewno nie jest to odmiana systemu argentyńskiego.
Jeszcze jedną niewiadomą są dla mnie karty rabatowe.
Pozdrawiam Magik

piotrek_111 18.02.2007 *.bku198.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
A ta akceptacja wniosku klienta przez SMS to jak miała niby wyglądać? Dla mnie to trochę zakrawało na komedię. Czy poruszano również ten temat na prezentacji?

Magik 18.02.2007 *.bty88.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Wydaje się być to barzo dobrym rozwiązaniem, może mało wygodnym, ale nie odrazu Prage zbudowano :)

46adams 19.02.2007 *.bms84.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Tak jak wspomnieliście co się stanie jak klient nie dostanie następnej transzy kredytua spłaca juz raty i jeszcze wpłacił nam kaucję przecierz on nie będzie szukał gdzieśc firmy tylko przyjdzie do nas i będziemy mieli prokuraturę i policję na karku bo powie ze to my go naciągneliśmy moim zdaniem cała ta firma jest nastawiona na budowanie grupy a pozyczki gotówkowe to już porażka i coraz bardziej pachnie tu argentyną tylko w trochę zmienionym wydaniu

Magik 19.02.2007 *.bss39.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj Adamie,
Nie pisz o tym, o czym nie wiesz a jak wiesz to od kogoś, co sam nie wszystko wie to staraj się to zweryfikować, a nie osądzać bez dowodów.
Jak bym miał z 3 miliony Sam bym taki system skopiował, He He he
Nie będzie to tania pożyczka, ale jeśli ktoś będzie potrzebował szybkich pieniędzy to będzie to dobry produkt.
Pozdrawiam Magik

bartomada 19.02.2007 *.207-29.is.net.pl

Przyglądam się od początku tej dyskusji i mam następujace uwagi:1.Uczciwa firma podaje NIP,Regon.KRS itp wraz z wysokością kapitału zakładowego.2.Pobieranie "w ciemno"opłaty od potencjalnych kontrahentów jest nieco wątpliwe etycznie i biznesowo.Jeśli ktos płaci-to powinien dokładnie wiedzieć za co.3.Mała kalkulacja-jesli w skali tylko Polski zechce dziennie wziąśc pozyczke 10 osób na hipotekępo 100.000,100 osób na samochód po 10 000 i 1000 osób gotówke po 1000 zl-to mamy 1 3mln zł-czyli mln dolarów.Moze dane sa za wysokie-albe byle jaki bank tak daje(wliczajac karty kredytowe).Czyli firma musialaby mieć conajmniej 1 mlm USD dziennie do pozyczenia...I nikt o niej nie słyszał...Podsumowując-obiecaja złote góry-skasuja 200 zl za "szkolenie" i zostanie czlowiek z oferta sprzedaży taryf telefonicznych.Ps.-i jeszcze nazwa pozyczek "Flexi"-sugeruje nawiazanie do f-my Innoflex ,która tez dawała niby zarobić na telefonach,prądzie i Ch... wie na czym-ale tylko właścicielom.

Magik 19.02.2007 *.bss39.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
I masz racje, dlatego trzeba spokojnie do tego podchodzić :)
Jeszcze niczego tak do końca nie pokazali, pożyjemy, zobaczymy
Magik

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.